Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most néztem meg a jujutsu...

Most néztem meg a jujutsu kaisent, és nem értem hogy mahitoval pontosan mi lett, és hogy most geto a főgonosz??

Figyelt kérdés

Mahitot ugye elnyelte geto, de akkor már nem is fog szerepelni? Meghalt? És geto lett a főgonosz?

(Csak ennyit láttam, a mangát nem olvastam)



ápr. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretnél spoilert?
ápr. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem most nagyon meg kell tudjam hogy mahito meghalt e vagy most mivan, szóval igalen,a spoiler sem baj
ápr. 19. 06:43
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Ne gondolkozz rajta, ez pont mutatja, hogy milyen gyenge írói képességekkel rendelkezik az író. Szokj hozzá hozzá, hogy nem érted, mert a jövőben se lesz sok értelme.
ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AlexKieninger ***** válasza:

Spoiler!!!!



Igen lényegében halott, mert Geto tulajdona lett mivel elnyelte az átok manipulációval most már nincs öntudata mivel Geto irányítja. Egyébként Geto sem önmaga mivel már évek óta halott és Kenjaku él a testében.

ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És akkor többet már nem fog szerepelni?
ápr. 19. 14:06
 6/6 AlexKieninger ***** válasza:
Nem fog sajnos pedig én nagyon kedveltem.
ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!