Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi tetszik nektek a One piece...

Mi tetszik nektek a One piece animében?

Figyelt kérdés
Már sokszor szemeztem vele, kétszer el is kezdtem nézni de sose jutottam túl az első évadon. Pedig látom hogy másoknak nagyon top 10-es - ezért szeretném folytatni mert biztos jó anime. Arra lennék kíváncsi, hogy mi az amitől ennyire megtetszett nektek? Honnan kezdődnek az igazán jó részek?

2012. ápr. 30. 11:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a szereplők jelleme miatt, főleg Luffy miatt nézem.Szerintem eszméletlen jó és az első részeket is élvezettel nézd, mert ha eljutsz a végére, akkor várhatsz hetenként és még jó sokára lesz The End :S Röviden: NumberOne.
2013. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Balavány Vince ***** válasza:
11%
Nem tudok írták már-e (egy kicsit lusta vagyok olvasni) de ha nézed úgy tényleg elég béna. Én elkezdtem nézni de nem fogott meg engem se de aztán elkezdtem a gépemen unatkozni. Megnéztem mangába (manga = animék [anime = japán mese] képregénye) és úgy valami ISZONYÚ JÓ!!!!! Sokkal jobb mint sorozatba! Itt van hozzá manga olvasó: [link] Csak van vele egy kis baj a 100-584. rész NINCS LEFORDÍTVA így utána csak nézni tudod. Szívesen! ;)
2013. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

mielőtt elkezdtem már tudtam hogy elég lassan fog haladni a történet és eldöntöttem hogy akkor is megállás nélkül fogom nézni. hát ez így is lett. igazából amikor a legelejénél voltam már akkor is teszett minimálisan mert próbáltam pozitívan hozzá állni az egészhez és minden kis akció egy-egy kis felüdülés volt az unalmasabb részek közt nekem am még a grand line-os részek előtt tetszett meg. már nem tudom hol. a "harcok" (nem hiszem hogy a későbbiekhez képest lehet így nevezni) egyre szimpatikusabbá tették az egészet majd később - ahogy az ellenségeikkel küzdeni is kellett - egyre jobbá. először az volt amikor zoro-t beszervezte luffy a "csapatba" (nem volt ellenfél az a tengerész de akkor is vmi kis akció)aztán volt még pár ilyen pitiáner "harc". maj jött arlong az első aki kicsit megdolgoztatta luffy-t. itt nekem már kezdett egy kicsit beindulni a story.

ja nem is még volt előtte is egy olyan "elmegy" kategóriánál kicsit jobb rész ahol meg zoro céljával találkozhatunk. az sem volt azért annyira rosz.

szóval csak állj hozzá pozitívan és az első részekben is fogsz találni olyat ami tetszik. az tükröződni fog az élményeiden hacsak muszályból nézed. a hozzáállás is sokat számít.

2014. júl. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
2014. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Nos, először én se akartam bele kezdeni, mert hát nem tetszett a rajzolása, de igazából csak ennyiért. De aztán tesóm egyik haverja belekezdett és akkor miért ne alapon én is elkezdtem nézni. Kezdetben a grafika nem a legszebb de szerintem úgy is tök jó. :D Ráadásul ma már a kedvenc animémmé vált. Igaz, hogy sok rész van, és vannak benne fillerek is de szinte észre se veszed őket annyira magával ragad a sorozat (legalábbis engem igen). A szereplők pedig nagyon jók, sok érzelmes rész is van benne, de nem egy sad story. Nagyon jók a harcjelenetek és minden már is. A szereplők nagyon megszerethetőek és megutálhatóak. Ezt arra értem, hogy olyan jól alakítják ki a karaktereket. :)

Nos hát kb. ennyi lett volna. Én nagyon ajánlom neked is és másnak is. De szerintem ezeket már mind elmondták, de mint én nagy One Piece rajongó ezt elakartam neked mondani. :D

2015. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 RixUby válasza:
Nézdmeg inkabb a narutot xdd en pont ebben a pilanatban ertem el a sorozat 890 reszehet aminel most nincs meg tobb,ahol varnikel ez az anime huzza a dolgokat keveri huzza timenyen unalmas reszeket dobal amikor beindul a cselekves ami sajnos keves ahoz kepest amennyi unalmas benne,de visszint mikor beindul akkor beindul de sajnos bődületesen unalmas es konolytalan,lehet rajta rohogni de sirni egyaltalan nemfogsz annyira nem jok benne a szomoru reszek,kábé kimerül abban hogy valaki rosszul bannik az emberekel es ez milyen szenvedes,vannak tenyleg szomoru rsszek de azok inkabb felidegesitenek es szurkolsz hogy verjek mar agyon az ilettot xdd ha olyan storyt akkarsz ami nem untat kezd el a narutot,elore mondom minden anime lassan indulbe a naruto se az elsor esztol lessz a kedvenced de nem os a 100 tol hanem mar a 7 resztol beindul raadasul az elotte levokse unalmasak,a narutoban egyedul a fillerek a gondok de azokat kitudod hagyni mert neten fentvannak mik a fillerek en is kihagytam őket (bar fontos megjegyeznem,higy minden flierr blok resznek a vegen van egy storyhoz kapcsolodo dolog amit erdemes megnezni,ugy ertem ha van 5 filler resz akkor az 5 filler vegen)a naruto nal ha kihagyod a fillert ott folyamatos a story es a nartu tenyleg piszkos szomoru nagyon joo jatszik az erzelmekel ugy hogy kegyetlen tud lenni es csavaros,nem mondom hogy a ine piec nemjo mert akkor nem szenvetem volna at 890 reszt de mai napig a naruto a oedvencem es ez kozelse birja elerni azt a szintet makszimum kalandban es karakter felepitesben tud nyereseget szerezni de semmi masban sajna gyennge fuvaladt a narutohoz kepest,akki a one piect szereti jobban az inkabb kis gyerek vagy nem egy komoly ember osszinten szolva,es a narutoban is vannak poenok nem mondom hogy nenezd meg a one peict csak azt mondom a narutot elkezdeni sztem jobb otlet mert a one piec elfogja venni az elettol is a kedvedet es elehiheted nekem attol hogy megnezed azt a szaz reszt ugyan ugy lessznek mocskos unalmas reszek csak melletuk szerencsere lessz valami ami visszi a tortenetet
2019. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy különösebben semmi.
2020. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Saitama amikor megüt valakit [link]
2021. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!