Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animés képregény szeretnék...

T.Dávid kérdése:

Animés képregény szeretnék rajzolni hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
föszereplök:Akatsukis tagok

2012. máj. 29. 18:04
 1/7 anonim válasza:
kicsit kevés az információ, hobbi szinten akarod vagy később mint hivatást? Eddig tanultál rajzolni? Hány éves vagy? egyébként ha simán rajzolgatni akarsz akkor kezd egy ceruzával és egy papírral, ha komolyabb céljaid vannak vele akkor érdemes beruházni egy digitális rajztáblára
2012. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most hobbi szinten és 15 vagyok
2012. máj. 29. 19:00
 3/7 anonim válasza:
Dvid amm... megjegyzem MANGA a neve az ilyen képregényeknek.
2012. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találd ki a történetet,írd meg a forgatókönyvet,stb.

Amúgy mi az,hogy animés?!Manga ember,manga... -.-"

2012. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xHaru ***** válasza:
jol van na szegény csávó kezdő honnan tudná a manga kifejezést xDD egyébként én is nagyon akartam mangát rajzolni és eleinte nagyon bénák lettek ...sok gyakorlás kell ,sokan azt írják ,hogy tudnod kell az ember rajzolás alapjait de én se tudtam és mostmár jobbak a rajzaim.Az elején rákerestem különböző oldalakra ahol alapokat mutattak bár nem találtam normálisat, én személyszerint elöször is néztem és úgy rajzoltam majd pár hónap és már magamtól is tudtam szov. gyakorlás és kitartás :DD
2012. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, régi a kérdés, de nem bírom ki. A manga, nem egy műfaji, vagy stílusjegyi megjelölés. A képregény szó angol formája comics, a japán megfelelője pedig manga. Amikor valaki azt mondja manga képregényt rajzol, akkor azt mondja, képregény képregényt rajzol.

Szóval helyesen úgy kéne mondani, hogy Japán stílusú/jellegű képregény.

2016. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, belekezdtél?
2020. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!