Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan munkát...

Valaki tud olyan munkát (internetes is lehet), ahol segíhetném a munkákat INGYEN!?

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves vagyk, de már többször is mondták(tanárok, szülők), hogy próbáljak elvállalni feladatokat. Mint például mesekönyek illusztrációja vagy képregényrajzolás, esetleg cikk vagy szöveg írás! Ezért szivesen dolgoznék, fizets nélkül is könyvkiadóknál, vagy online híresebb oldalaknál.Aki tud valami ilyenlehetőséget ami íráccal vagy rajzolással kapcsolatos, az írjon! Csak értlemes válaszokat lécci

2012. ápr. 14. 11:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért, van valami a billentyűzetemmel, és nem ír jól!:)
2012. ápr. 14. 12:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ilyen jellegu cegeket kene megkeresned, kiadokat stb, es a weboldalukon kuldeni nekik levelet,felhivni oket, esetleg mar meglevo munkakat kuldeni, ami altal erdekesse valhatsz a szamukra. Es mint egyfajta gyakorlatkent referenciat szerezni toluk.
2012. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi, ilyenre en is gondoltam, de tudsz mondani egy peldat?
2012. ápr. 16. 11:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Elsösorban könyvkiadóknak irnék, vagy mennék el személyesen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__28..


Aztan esetleg különbözö pályázatokkal próbálkoznék, esetleg megkeresnek nagy non profit szervezeteket mint Vöröskereszt, állatmenhelyek. Te ingyen csinalsz nekik ilyet, ök pedig adnak róla referenciát a végén ha tetszik nekik a munkád. Mindeki jól jár. Aztán egy napon majd amennyiben dolgozni akarsz ebben a szakmában, a referencia meghatározó lesz, igy azt ne felejtsd el, az meg nekik nem kerül semmibe.

2012. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt a jó link :-)


[link]



Amugy minden nagyobb szervezetnek van weboldala, és azon fel van tüntetve, hogy kapcsolat, és ott találhatsz e-mail cimet, es telefonszámot.

2012. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2012. ápr. 28. 10:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgymi volt ez a vicc a fogyókúrával?
2012. ápr. 28. 10:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vicc volt, csak veletlenul rossz linket masoltam be, eppen azt olvastam!
2012. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok:) semmi gond:D
2012. ápr. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!