Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animéket keresek ami...

Olyan animéket keresek ami olyan fantasy jellegűek (pl vannak benne misztikus lények tündérek sárkányok stb) lehet harcolos is és lehetőleg nem a romantika van a középpontban és erotikus ajánlanátok?

Figyelt kérdés
és esetleg h honnan tudnám online nézni ingyen

2012. júl. 7. 09:56
 1/4 Atheus válasza:
100%

Érdekes párosítások, :) sok fantasy jelleg van, megpróbálom úgy-ahogy átfogni őket (idő-helyi elhelyezkedés-téma-stílus)


Ömlesztve írom őket minden teljesség igénye nélkül.

Remélem az angol nem hátrány számodra, ha mégis akkor sajnos nézéssel nem tudok segíteni.


oldalak amiket használok: gogoanime, kumby, animeltima, (esetleg ha szerencsém van, akkor - ) veoh, crunhyroll.


- Claymore

nfo: [link]

- Zero no Tsukaima

nfo: [link]

- Nurarihyon no Mago

nfo: [link]

- Soul Eater

nfo: [link]

- Yumekui Merry

nfo: [link]

- Omamori Himari

nfo: [link]

- Kanokon (nem láttam, csak mangát olvastam/-om)

nfo: [link]

- Ichiban Ushiro no Daimao

nfo: [link]


---

Sajnos több mint valószínű, hogy nem ilyenekre gondoltál. De ha mégis, akkor örültem, hogy segíthettem. :)


P.S.: felelősséget nem vállalok, mindenképpen olvasd el az nfo-t. Én szóltam. ^_^

2012. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fairy tale,bleach,naruto,one peace, ha a nevüket beirod indavideóba akk sztemm lessz rá találat
2012. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mike Rame válasza:

Szerintem ez a 2 nagyon jó:

Ichiban Ushiro no Daimao [link]

Highschool DxD [link]

2012. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló nekem nem gond ha feliratos agyon sokat ugy néztem :) és mindenkinek köszönöm a segitséget természetesen még nyugodtan küldhettek :D
2012. júl. 8. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!