Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szükségem volna néhány -akár...

Szükségem volna néhány -akár régebbi (max.1990es), akár újabb fajta- ROMANTIKUS filmcímre, illetve sorozatra. Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Kutatgattam már itt, de a legtöbben olyanokat ajánlottak amik nem igazán felelnek meg az ízlésemnek. Valami olyasmire gondolok, ami romantikus( mint már említettem ), lehet misztikus, krimis is akár, de semmiképpen sem horror/vígjáték jellegű. [Például amiket szeretek: Büszkeség és balítélet, The Secret Circle, Vampire Diaries, Grimm, Once Upon a Time.

Előre is köszönöm!!

Üdv.: Bella.


2012. febr. 16. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Figyelj, én is beírtam, már vagy ezersze ( ha nem többször ) a Googleba, hogy "Romantikus filmek". Ezen az oldalon meg már kutatgattam, de igen csekély a felhozatala. Ami meg jó film, és szerepel ott: Már láttam.
2012. febr. 16. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a Büszk.és. Balít.-et szereted, ne hagyd ki a többi Jane Austen feldolgozást sem: Emma (több BBC minisorozat és mozi is készült belőle);Értelem és Érzelem. Ezenkívül:szerintem a legromantikusabb sorozat:a Jane Eyre 2006-os BBC minisorozata.
2012. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!