Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudnátok ajánlani valamily...

Nem tudnátok ajánlani valamilyen jó könyvet?

Figyelt kérdés
Vedd például az Alkonyatot, a Tökéletes Kémiát, a Csitt Csitt-et, a Bíborhajút, és még sorolhatnám. Tehát, olyan könyveket keresek, amelyek romantikusak, tiniknek valók, misztikusak - bár ez nem mindig igaz -. Előre is köszönöm a válaszokat. :D 15/L
2012. ápr. 10. 18:34
1 2
 1/15 Smartguy86 ***** válasza:
35%
Ha neked ezek jelentik a "jó könyv" perspektívát, akkor abban sajnos nem nagyon tudok segíteni...
2012. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod...de akinek nem inge...nem veszi magára. Ismered ezt a szólást. :D
2012. ápr. 10. 18:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Evernight, Evermore, ezek mind romantikusak, misztikusak, tiniknek valók. Azért még ideírom, h tiniknek való és (ha úgy vesszük XD) romantikus a Szent Johanna Gimi és romantikus (de nem misztikus és nem is feltétlen tini) a Büszkeség és balítélet (Jane A.), Üvöltő szelek (Emily B.) ezek is nagyon jók, szerintem. :)
2012. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 halibel ***** válasza:
Elfújta a szél? Nekem nagyon bejött :)
2012. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Rubinvörös, Zafírkék (!!!!!!!)

Figyelj rám!

Tökéletes

The Dark Divine, The Lost Saint

Mentsük meg Júliát!

Rajongás

Éjféli bál

2012. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ma 20:56 vagyok elfelejtetem odaírni a szent johanna gimit és én is ugyanazokat a könvyeket olvastam mint te és a Rubonvöröset MINDENKÉPPE olvasd el, mert naghyon-nagyon jó az egyik kedven könyvsorozatom (a másik a csiit,csitt) .))
2012. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :D innen már tudok válogatni. :D
2012. ápr. 10. 21:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Ajánlanám Philip Pullman Sally Lockhart sorozatát, igaz kicsit eltérő az előzőektől, de nagy jó.
2012. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 zenevilag válasza:

Benina: Bíborhajú, Boszorka Démona, (Lélekőr, viszont ezt csak neten tudod elolvasni.)

Becca Fitzpatrick: Csitt Csitt vagy a Crescendo

Simone Elekes: Tökéletes kémia

Lauren Kate: Fallen

Ellen Schreiber: Vámpírcsókok

Stephenie Meyer: Alkonyat (ebből több könyv is van)

2012. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Doruss ***** válasza:
Cayla Kluver: A vérző hold örökösei, A legenda fogságában
2012. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!