Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fullmetal alchemist/fullmetal...

Fullmetal alchemist/fullmetal alchemist testvériség?

Figyelt kérdés
kétfajta van én meg néztem a sima fullmetal alchemist mind az 51 részét. mit tudtok mondani a testvériség címűről? hány részes? alaptörténete ugyan az mint a sima fullmetal alchemist-nek? olvastam valami brotherhood címüröl is hány fajtája van ennek és hány részesek? évadokra vannak bontva ezek?

2012. aug. 3. 22:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fullmetal alchemist -nek több évadja van csak ezen a címen? vagy a 2. évad az már a testvériég? vagy hogy van ez?
2012. aug. 3. 22:36
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ez a 2. évad. Szerintem jobb mint az előző és ez 64 részes.
2012. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
a testvériség 64 részes, és ha jól tudom eléggé más mind a 2 mert én még csak a testvériséget nézem,de úgy olvastam hogy más.De az alapsztori ugyanaz.
2012. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A FMA:B Az tulajdonképp a "Remake"-je/féligmeddig/

Ugye a sima FMA egy másfél órás OVA-val lett lezárva..

Alapstory ugyanaz , befejezés más .

FMA:B sztem sokkal jobb . Scar volt a kedvenc karim :D

UI: ne szinkronosan nézd nagyon elvan cseszve!

2012. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

''Ugye a sima FMA egy másfél órás OVA-val lett lezárva..''


ez most ugy értelmezzem hogy az első 51 rész után még volt egy befejező másfél órás film? és annak mi a címe?

2012. aug. 3. 23:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Shamballa hódítója


[link]

2012. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondja..
2012. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csak két "fajtája" van, ugyanis a brotherhood az testvériséget jelent.
2012. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lényegében a fullmetal alchemist közepe és vége egy kontár munka volt, amit nem az eredeti szerző munkáján alapult, mivel akkor még nem fejezte be a mangát.


A fullmetal alchemist brotherhood teljesen az eredeti szerző munkáján alapul. És szerintem sokkal jobb.

2012. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
huh köszönöm a válaszokat ha még valaki tud valami újat hozzá fűzni azt nagy örömmel várom mivel érdekel engem és most is ebből a pár hozzászólásból sokat megtudtam
2012. aug. 4. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!