Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a különbség a fulmetal...

Mi a különbség a fulmetal alchemist és a fulmetal alchemsist testvériség között?

Figyelt kérdés
végig néztem a fma-a bölcsek kövében nyomábant majd láttam h van fma testvériség is el kezdtem nézni most a 4. résznél járok de tul képen ugyan az mint fma bölcsek kövének nyomában cask tömörebb meg apróbb változások vannak...érdemes-e tovább néznem lesz vmi kavar vagy csak ugyan az megy végig mint a fam bkny-ben?
2011. júl. 8. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az FMA egy idő után elszakadt a mangától, és saját története, befejezése lett; a Brotherhood meg végigköveti a mangát.
2011. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

fma 1.évad 51.rész a mozifilmmel együtt

2.évad 64.rész


(: (:

2012. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A szereplőkön kívül szinte semmi köze egymáshoz a két sorozatnak, de mindenképpen nézd meg a brotherhoodot, mert az sokkal jobb.
2013. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de régi kérdés :) már megnéztem mind 2-t én rögtön kiszúrtam ,hogy

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44

hogy az az ember kiméra doki már nme is tudom a nevét de görtön meghal mikor kivégzik nem csak annak állítják be ( mint a sima fma-ban)

2013. júl. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!