Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fullmetal alchemist/fullmetal...

Fullmetal alchemist/fullmetal alchemist testvériség?

Figyelt kérdés
kétfajta van én meg néztem a sima fullmetal alchemist mind az 51 részét. mit tudtok mondani a testvériség címűről? hány részes? alaptörténete ugyan az mint a sima fullmetal alchemist-nek? olvastam valami brotherhood címüröl is hány fajtája van ennek és hány részesek? évadokra vannak bontva ezek?

2012. aug. 3. 22:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
Először a sima Fullmetal alchemistet adták ki, aminek csak az alaptörténete egyezik meg a mangával (Ed és Al vissza akarják szerezni a testüket). 2009-ben aztán kiadták a Fullmetal alchemist brotherhood-ot (a magyar címe a testvériség)ami már a mangát követi( 64 részes). A két anime kb. a 15. résztől lesz teljesen más. Nincsen évadokra bontva, hanem két változata van.
2013. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!