Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Death note. Az anime verzió...

Death note. Az anime verzió kinek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla, van valami, amit nem értettetek meg benne? Vagy ami különösen tetszett?


Nekem pl. az első 15 rész nagyon tetszett, azokban a részekben volt a legkiélezettebb L és Kira párbaja, nagyszerűen ábrázolták ezt a két zsenit, ahogy macska-egér hajszát játszottak egymással. Amikor viszont meghalt L, én csalódtam kicsit. Near karaktere már nem tetszett, ettől függetlenül végignéztem, és tetszett. A grafikája és a zenék különösen.


Ó, még egy kérdés. Az animében nem derül ki, hogy mi L igazi neve. A mangában vagy bárhol máshol kiderül?


Várom a véleményedet. :)

19/L



2012. aug. 5. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon jóvolt az a taktikai párbaj ami ment Light és L között , sajnos az anime részét pont ezzel cseszték el nagyon , L halálával lekellett volna zárni ..

Nekem nagyon nemjött be Near , a vége 15rész nemlett igazi .. sokkal jobb lett a Live Action-ja!

2012. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ui: Valódi neve a wikipedia szerint : L Lawliet
2012. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ó, gondolhattam volna, a guglira, elvégre a barátom... :D Azért köszi a választ.


Igen, azzal be kellett volna fejezni szerintem is, meg is lepődtem, hogy már a 20onvalahanyadik részben meghal, és mi lesz ezután? Hát.. olyasvalami lett, ami nem lett túl jó. A csattanó is akkor lett volna a legjobb, ha L leplezi le Kirát. Hmm, na mindegy.


Azért a grafika első osztályú, imádtam a sok kidolgozott részletet. :)

2012. aug. 5. 22:25
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy pont ezért adtam neki csak 6/10-et.

Nagyon jó történetet ennyire elrontania végére :S

2012. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Most nézem. A 22.résznél megálltam most, mert fárad vagyok és nem tudok figyelni már. Eddig tetszett. Holnap megnézem a többi részt és le írom a véleményem.

Ha csak holnap írom le a véleményem, akkor kár volt most ide írjak, de mindegy.

2012. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 csency888 ***** válasza:
100%

én órákig sirattam L-et...

és a halála után tényleg nagyon szar lett.

neart egyenesen utáltam... mello pedig egyenesen idegesített...

2012. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen L a kedvenc szereplőm, habár Light nézeteivel is (bűnözők irtása) szimpatizálok, de Light hibákat követett el a terveiben, míg L nem, és rajta igazán látszott a zsenialitás, ez tetszett annyira benne. Near karakterében nem tetszett, hogy L-nél fiatalabbként is mintha zseniálisabbnak alkotta volna meg az író, mint kellene. Ráadásul ez sem tetszett benne, hogy ugyanúgy néz ki, mint L, csak fehér hajjal... Mello meg, hát őt inkább ne is taglaljuk... Ő még Lightnál is undorítóbb szerintem.


Mindegy, az a huszon-pár rész ami izgalmas volt, és a remek grafika, na meg a zenék kárpótoltak azért a nem túl jó befejezésért. :) Ráadásul valljuk be, L igazán cuki pasi ^^ :3

2012. aug. 9. 21:13
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

23:25 vagyok, bocs hogy későn írok, csak lusta voltam írni.


Én egész végig Light-nak "szurkoltam" , s mikor megjelent L, azt vártam hogy halljon már meg. De mikor meghalt, annyira elkezdtem sajnálni. Elkezdtem gondolkodni azon, milyen jó volt mikor élt, mert sokszor röhögtem pl mikor bilincsel összekötték magukat, s Misa kérdezte:

- De így hogy randizok Lighttal?

- Úgy hogy hármas randi lesz.

-Fúj akarod nézni ahogy csókolózunk? Tudtam hogy perverz vagy!!



Vagy amikor összeverekedtek. Light behúzott egyet L-nek, s L arcon rúgta Light-ot, s mondta: "Egy ide, egy oda"


De miután meghalt, volt 4-5 unalmas rész, majd megjelent "N" vagyis Near, aki L utánzata volt. Ki nem állhattam. De durva volt a hasonlóság.Úgy értem jellemben. És azért is utálom, mert elkapta Lightot. Nagyon de nagyon el lett cseszve a vége. :(

Amióta láttam a Death Note-ot azóta mikor a hírekben ilyen gyilkosságos rablós dolgokat hallok, sokszor kívánom hogy bárcsak létezne Kira. Többé nem kéne féljek a cigányoktól, akik kést fognak az emberekre (mert ők nekem nem számítanak embereknek) és nyugodtan ki mernék menni az utcára.

2012. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen, az elején én is Lightnak szurkoltam, elvégre azt tette, amit én is tennék: irtotta a bűnözőket. Én is jobban érezném magam, ha létezne a valóságban is egy Halállista, pontosan ugyanazért, mint amiért Te, kedves utolsó.

De amikor megjelent L, és kiderült, hogy Light terveit elég könnyen megfejti, és rájön, hogy hol rejtőzhet, stb, akkor már L-lel szimpatizáltam. Ráadásul a végén már teljesen látszott, hogy beleőrült Light ebbe az egészbe.

A mangát kezdtem el olvasni, és az elsős kötetben Light már az elején mondja, hogy alig alszik, rémálmai vannak, és gyorsan fogy. Úgy emlékszem ezt az animében nem mondja, de ha mondta volna, sokkal jobban látszott volna az, hogy ebbe egy idő után belerokkan az ember, amit ő csinál.


Mindegy, a véleményem változatlan, izgis volt végig azért :))

2012. aug. 10. 17:03
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? az anime verzio a legjobb, sőt akárki bármit mond, a magyar szinkron tökéletes hozzá.

a filmet már meg sem nézem, mert még végul megutálom a halál listát :)

2012. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!