Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Death note. Az anime verzió...

Death note. Az anime verzió kinek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla, van valami, amit nem értettetek meg benne? Vagy ami különösen tetszett?


Nekem pl. az első 15 rész nagyon tetszett, azokban a részekben volt a legkiélezettebb L és Kira párbaja, nagyszerűen ábrázolták ezt a két zsenit, ahogy macska-egér hajszát játszottak egymással. Amikor viszont meghalt L, én csalódtam kicsit. Near karaktere már nem tetszett, ettől függetlenül végignéztem, és tetszett. A grafikája és a zenék különösen.


Ó, még egy kérdés. Az animében nem derül ki, hogy mi L igazi neve. A mangában vagy bárhol máshol kiderül?


Várom a véleményedet. :)

19/L



2012. aug. 5. 22:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ajánlom jobb lett (befejezésileg) mint az anime.
2012. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: hol olvastad a mangát?
2012. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Könyvesboltokban lehet kapni, de, ha tudsz angolul itt is elolvasbatod: [link]
2012. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

A mangát még nem olvastam végig, könyvtárból kölcsönöztem ki az első két kötetet, de ott mind benn van, szóval elolvasgatom szépen lassan :)


[link] itt a webbolt opcióra rámész (lehet, hogy regisztrálni kell hozzá), és megrendelheted, de ha Budapesten laksz, akkor menj be a Sakurazakába, ott is megveheted. :)

2012. aug. 19. 20:27
 15/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm ezt a sok kielégítő választ :D. Hát angolul nem tudok, és nem is lakok Budapesten, sőt az közelébe sem mert külföldi vagyok. S hát ennek a kis városnak a könyvtárába tuti nincs meg, és megvenni sem tudom szóval akkor marad az hogy vagy megrendelem, vagy megpróbálom lefordítani :)
2012. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Elkezdtem nézni és nagyon tetszett,de most értem L halálához.:(Ő volt a kedvencem..:S Szóval most egy kicsit pihentetem.Ha befejeztem A sorozatot akkor megnézem a filmeket is .:D
2012. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
ne már. mindenki L párti??
2012. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sajnos L zsenialitása meg egyedi dolgai túl vonzóak, hogy úgy mondjam :D
2012. aug. 28. 22:32
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Na, azt azért túlzás vallani, hogy Light ne érne fel vele intelligencia terén.:D Ettől függetlenül persze egyetértek az epizódok minősítésében, a 25. részig bezárólag élvezhetőbb volt az anime. Megfogott benne, hogy egyik tényezőt, ötletet szorosan követte a másik, lankadatlan figyelmet kívánt meg a történet, én viszont elég bebambulós/félúton elmélázós alaptermészetű vagyok, ezért egyes jeleneteknek kétszer kellett nekifutnom, de igen, végül sikerült megértenem mindent, és lenyűgözött az összetettség. Majd adok egy esélyt a filmnek is.
2013. márc. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
25. részig egy 9.5/10 es anime úgy gondolom leginkább (már nem emlékszek pontosan) olyan 15-20 részig tökéletes... De L után? Pfff nagyon gyenge lett a színvonala ez a Melo meg Near kegyetlen gyengék voltak, de inkább Near volt aki nagyon hasonlított L re, de nagyon sz@r volt attól még.. Meg persze a végén el kellett kapni Kira -t, de hogy pont Near? Áhh így lehet egy tökéletes animét elb@szni a végére...
2013. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!