Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Death note. Az anime verzió...

Death note. Az anime verzió kinek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla, van valami, amit nem értettetek meg benne? Vagy ami különösen tetszett?


Nekem pl. az első 15 rész nagyon tetszett, azokban a részekben volt a legkiélezettebb L és Kira párbaja, nagyszerűen ábrázolták ezt a két zsenit, ahogy macska-egér hajszát játszottak egymással. Amikor viszont meghalt L, én csalódtam kicsit. Near karaktere már nem tetszett, ettől függetlenül végignéztem, és tetszett. A grafikája és a zenék különösen.


Ó, még egy kérdés. Az animében nem derül ki, hogy mi L igazi neve. A mangában vagy bárhol máshol kiderül?


Várom a véleményedet. :)

19/L



2012. aug. 5. 22:02
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

26.résznél járok.MI EZ AZ IDŐUGRÁS!? Nah mindegy.Ez az N,olyan mint egy fiú,pedig lány.M meg olyan mint egy lány,pedig fiú(úgy öltözik mint egy lány)

Nah szóval NAGYON jó volt az 1. 15 rész,onnantól esett a "színvonal"....sokszor képzelem magam kira helyébe,és én is új világot akarok teremteni.

-miért nézel olyan gyakran az órádra?

-azért.....azért mert ÉN vagyok kira :)

Egyetértek Kirával.A Light változattal.L...Hát haggyuk :/ nekem csak azért jött be annyira,amennyire,mert Kira ellen volt...Ha lenne Halállista.....

UI.:Én vagyok Kira

2015. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Válasz őskori kérdésre mert unatkozom. Nekem kedvenc animém. Near IS fiú :)Én szomorú voltam mikor L meghalt de nekem Near a 2. kedvencem ;)
2020. ápr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!