Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fullmetal alchemist testvérisé...

Fullmetal alchemist testvériség 64. r-sz vége?

Figyelt kérdés

tv-ben adnak valamit ugyan ezen a címen és valami 200.részen túlnyúló, nem értem csak oda írtak valamit vagy van egy 3. változata is ami ilyen sok résszel rendelkezik?


A másik kérdésem pedig az lenne hogy ez mi? erről mit kel tudni mér készült?

letöltöttem gépemre ezt:Fullmetal.Alchemist.The.Sacred.Star.of.Milos.2011.

magyarul beszélő szinkronos már egyszer ha jól tudom tv-be is leadták csak én nem tudok róla semmit...



2012. aug. 16. 15:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Fullmetal alchemist testvériség végig néztem mind a 64 részét meg a sima Fullmetal alchemist-et is a befejezővel együtt a testvériség jobban tetszett... de amit most adnak már 100-on felüli résszel nem hagy nyugodni na meg a film arról se tudok semmit mér készült és mi az egész..
2012. aug. 16. 15:07
 2/2 anonim ***** válasza:

nem olyan bonyolult ez az egész pedig.


Nincs 200 része a FMA-nak. Csak kicsit hülyén számozza a részeket az animax, meg a port.hu Pl ma a 219-es rész lesz azaz 2.évad (bár szerintem hülyeség második évadnak hívni a brotherhoodot) 19-es rész


A film amit letöltöttél nem kapcsolódik egyik sorozathoz sem, csak egy filler szál.

[link]


Van egy másik (régebbi) film az viszont igen, az az első FMA (tehát NEM a brotherhoodé) lezáró filmje, Shamballa hódítója címmel.

2012. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!