Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akkor mos ez a Harry Potter vége?

Akkor mos ez a Harry Potter vége?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Halál ereklyéi 2. részét is, és az volt a vége hogy kb 30 évesek Harry-ék és a gyereküket pakolják fel a vonatra. Nekem azt mondta valaki h mindegyik meghal XD me valami másabb befejezésre számítottam. Ez így olyan szimpla. Túl egyszerű.

2012. aug. 5. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed, akkor olvasd el a könyvet.
2012. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hal meg mindenki. Eléggé morbid vég lenne egy elsősorban gyerekeknek, tinédzsereknek szánt könyvbe, ami ennyire "varázslatos".
2012. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a vége, a könyvben is így van!
2012. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, filmben elég rosszul lett megcsinálva, a könyvben nincs hiányérzete az embernek. Olvasd el, hidd el, megéri! :)
2012. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A közeljövőben nem fogom elolvasni bármennyire is szeretném, mert nem tehetem meg. Az első kommentelő bekaphatja, mert nem kértem prédikációt hanem kérdeztem valamit...
2012. aug. 6. 02:17
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Mi volt ebben a prédikáció? Tessék, akkor én is válaszolok normálisan: IGEN, ez a vége.

Ja és hogy lásd, milyen jószívű vagyok, tessék, innen letöltheted PDF formátumban, és a végén ott van az Epilógus, ahol mindez le van írva. 5 perc az egész...

[link]

2012. aug. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!