Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók sorozat. Meg...

Vámpírnaplók sorozat. Meg tudná nekem valaki mondani, hogyan lehetséges? Hogy a második évad vége felé Elena aláírt egy tulajdoni lapot a Salvatore házra, hogy csak az a vámpír tudjon bemenni, akit ő beenged.

Figyelt kérdés
Ennek ellenére a 3.évadban ki-be sétál az összes vámpír:Katherine,Rebecca,Klaus

2012. aug. 14. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert őket muszáj volt beengedni nézd meg alaposan ők majd egy kicsit olyan barát fílingek, meg amikor meg hívták egymást vacsorázni. Katherine-t meg nem tudom.
2012. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DonnieDarko ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy azért mert Elena időközben meghalt, de mivel vámpírvér volt a szervezetében nem lett semmi baja, viszont ez a belépős szabály érvényét vesztette.

Damon mondott is valami ilyesmit a 3.évadban.

2012. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, azért történt, mert Elena meghalt a 2. évad végén. Persze először Damon itatta meg vele a vérét, de Elena nem akart vámpírként visszatérni, így az igazi apja, John Gilbert, aki amúgy is utálta a vámpírokat, feláldozta magát érte Bonnie segítségével. Ezért van, hogy a lány meghalt, a vámpírok szabadon járhatnak a házban, ugyanakkor mégsem halt meg, és nem is lett belőle vámpír... :)
2012. aug. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen erre gondoltam én is,hogy Elena halála miatt,mindaddig amíg láttam egy részt amiben a Gilbert házba mégse tudnak a vámpírok bemenni.Pedig ott már tényleg meghalt egyszer mindenki,még Jeremy is.Ez akkor egy logikai bukfenc az írók részéről?
2012. aug. 15. 09:24
 5/8 DonnieDarko ***** válasza:
Szerintem oda beengedtek már néhány vámpírt, Klaus pedig nem tudott bemenni, mert őt nem.:)
2012. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,én nem is azokról beszélek akik be tudnak menni,hanem akik nem.Egyébként Klaus is be tud menni,mert mert korábban Alaric testében volt és őt beengedték mindenhova.Én arra a vámpírra gondolok akivel Elena összetalálkozik mikor reggel kocog(3.évad)Utána Alaricnak mentőt hívnak,de ez a csávó jön helyette,viszont bemenni nem tud a Gilbert házba.És ez a furcsa nekem,mert gyakorlatilag nincs egyetlen élő tulaja a háznak(olyan aki még ne halt volna meg legalább 1x)

Amúgy sok ilyen furcsaság van a sorozatban,van itt vki akinek van kedve ezt velem boncolgatni? :))Lehetőleg olyan aki látta mind a 3 részt!

2012. aug. 30. 10:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocs!Évadot akartam írni.
2012. aug. 30. 10:05
 8/8 anonim válasza:
azért mert Elena meghalt...;)
2012. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!