Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animéket/mangákat?

Tudtok ilyen animéket/mangákat?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni pár shoujo műfajú animét vagy magát aminek happy end a vége? :) Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 21. 23:22
 1/4 halibel ***** válasza:
2012. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mangát is? *,* na akkor írok bőven!



Animék:

Acchi Kocchi (kicsit butuska anime, de attól a szerelem nagyon nagy szerepet kap benne)

Koi to Senkyo to chocolate (bár még fut, és véleményt nyilvánítani még nem bírok, de próbáld meg)

Bokura ga Ita

Hiyokoi

Hoshizora e Kakaru Hashi

Clannad (azt mondják nagyon jó.. bár még nem láttam)


Mangák:

'Hajimete ageru'

16 life

Koko ni Iru yo!

Renai Joujou

Hidarite no Love Letter

Iinchou no Himegoto

24 colors - Hatsukoi no palette

37°C no Boyfriend

7 kiss

Beast Master

Dengeki Daisy

Lovely Banchou

Moe Care (az egyik legjobb manga amit valaha olvastam)

Watashi wa xx Shinasai

The best venus

Purikyu

Santa Claus Panic!

Ore-sama Ouji

Boyfriend

Bokura no Himitsu wo Kyoyu

Christmas ni Kagayaku

Hana-uta Nagareru

99% Love

99% Cacao

Animal Jungle

Ba-thump Ba-thump Diary

Boku wa Kiss de Uso wo Tsuku


Mindkettő:

Special A

Kaichou wa Maid-sama

Skip Beat!

Méz és lóhere

Itazura no Kiss

Fruits Basket (állítólag jó)

Toradora

Shugo Chara

Hotarubi no Mori e (ennek a vége nem túl vidám, de az egyik fav shoujom, a több millióból..)

Kimi ni Tokode

Vampire Knight és Vampire Knight Guilty (egyike a kihagyhatatlan shoujoknak.. amúgy ha láttad már.. Zero vagy Kaname párti vagy? :D)

Lovely Complex (oh.. az első manga amit vettem.. elérzékenyültem)

Ouran Highschool Host Club (TAMA-CHAN AZ ENYÉM!!!!)



Szóval mint látható elég nagy mangás vagyok... Ja és bocsi hogy annyihoz zárójeleztem, de... kíváncsi vagyok ˘-˘

(amúgy animeaddicts-on a mangák szinte mind fent vannak)

Ha kell még írj üzit, mert most hirtelen csak ennyi gurult ki az agyacskámból! >_<

2012. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

íí köszönöm szépen *-*

mangából egyet se olvastam, de animéből láttam a Kaichou wa Maid-samat, a Shugo Charat, a Special A-t, a Toradorat,a Hiyokoit, a Lovely Complex-t, a Vampire Knightot, az Ouran High School Host Clubbot régebben és a Bokura ga Itaba belekezdtem de hallottam, hogy az anime vége nem túl vidám úgyhogy azt abbahagytam és inkább a mangát kezdem majd el :D

és semmi gond, szeretek válaszolgatni ^^ (Zero-kun all the way, Kaoru-Hikaru *-*)

2012. aug. 22. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Még nem láttad/olvastad a KIMI NI TODOKE-t?! :D

Az a legjobb shoujo, azonnal kezdj bele! Az anime is jó, de a manga jobb. Igaz, lassú a történet menete, de nagyon megéri megnézni. Ha láttad az animét, azt ajánlom, hogy olvasd el a mangát is, ami még most is fut, és az anime után is ugyan olyan jó, csak talán még jobb. :D Főleg az utolsó fejezet ;)

[link]


Az ACCHI KOCCHI-t én is ajánlom, de a Happy End egy kicsit túlzás... Nincs benne halál, vagy ilyesmi, viszont a történet szinte csak félbe van vágva.

[link]


KAICHOU WA MAID-SAMA is nagyon-nagyon jó, feltétlenül nézd meg. A mangát is olvashatod, még fut. :)


A LAST GAME nevezetű mangát is nagyon szívesen ajánlom, viszont még nincs vége, így nem biztos, hogy Happy End lesz. De vidám manga, és tuti, hogy nem lesz benne haláleset, vagy hasonló. :D (Legalábbis szerintem)

[link]


Az AO HARU RIDE manga is fut még jelenleg is, de szerintem Happy End lesz. :) Ez sem egy dráma, és gyönyörű, ráadásul nagyon édes. Az utolsó fejezet... Áhh!

[link]


Egész jó még a HIYOKOI is, de nekem nem a kedvencem. Van belőle egy OVA is, de az semmit sem mond.

Nézd meg, és utána pedig olvasd a mangát! :) (Ebből is a legújabb fejezt... Te jó és, ebben a hónapban muszáj minden mangának ilyen édesnek lennie?)

[link]


A szintén manga HIGH SCHOOL DEBUT is elmegy... Nem valami szép, de kisit vicces, és ez már véget is ért, természetesen Happy End-del :D

[link]



SUKI TTE II NA YO mangából most októberben kezdődik az anime! :) Érdemes lesz nézned, egész jó. Kicsit talán nem olyan ártatlan, mint az eddigiek, és én nem is vagyok oda érte, de azért örülök egy anime adaptációnak.

[link]


Illetve a TONARI NO KAIBUTSU-KUN anime változata is októberben jön. Én ezt a mangát nem olvastam, de kíváncsi vagyok az animére. :)

[link]

2012. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!