Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdekes elkezdeni nézni a One...

Érdekes elkezdeni nézni a One Piece-t?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen följött a többi animéknél és kiváncsi lettem. Meg akartam nézni de 2 dolog tántorított eddig vissza. 1 , 1999-ben készült akkor az nem sokkal rosszabb minőségű mint a maiak ? 2, Ha kb most 500 részes és a felénél tartunk az azt jelenti hogy ezer részes. Nem fog ellaposodni vagy unalmassá válni?

#sorozat #anime #anime sorozat #One Piece #kalózos anime #kaland anime #érdemes-e megnéznem?
2012. szept. 19. 19:31
1 2 3 4
 31/38 Pokman96 ***** válasza:
44%
Nekem a Naruto, Bleach és One Piece kb ugyan olyan jó, mindegyiket a legjobbak aljára sorolnám. Ugyanis mindegyiknél van nem 1 jobb anime, igaz azok csak pár évadosak vagy csak 1 vagy még be sem fejezték, itt az idei Gate-re meg God Eaterre gondolok, amik majdnem 1 helyen vannak a fent említettekkel (és itt most nem arról beszélek hogy mennyien nézik, mert ez alapján szart sem ér egyik sem, hanem hogy mennyire van értékelve kritikusok meg nézők által). Narutot és One Piecet is csak azért nézem még mindig mert már k*****a unom őket, hogy a jelenleg elkezdett történet fejeződjön be Narutonál a csata például (mert az enimének sem lesz vége a háború végeztével még folytatódik).
2015. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Pokman96 ***** válasza:
17%
Ui.: A Fairy Tailt elfelejtetem megemlíteni, szerintem az jobb mint One Piece és Naruto.
2015. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Dehogy 1000részes , ezt honnan vettétek? Ha 12'be tartott a felénél és most vagyunk 874nél a mangában az animében meg 800nál akkor hogy lehetne 1000részes könyörgöm.
2017. aug. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Igen 840resz igaz hogy sok de vicces es izgalmas
2018. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 gokuimre válasza:
hát öszintén megmondom legeslegjobb anime amit valaha láttam . eddig a naruto volt a kedvencem sokáig de asztán elbazták nagyon nagyon :D ebbe az animébe nagyon jo harcok vannak sok érzelmek elég ha csak reaction videokat nézel rola ace death stb :D kalandos látványos de ami miatt lett nálam az elsö az maga a történet. meg az erö viszonyok tökéletes idáig 876.részig de szerintem az is marad :D nagyon érdemes megnézni ennél jobb shounen anime nem lesz szerintem de mindenkinek megvan a maga véleménye az csak az én véleményem mielött vita lesz :D enyi :)
2019. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 gokuimre válasza:
hát elkeztem nézni már elsö pár résznél ugy voltam hogy nem ojan rosz ez és ahogy haladtam elöre egyre érdekesebb lett .. és most az én kedvenc animém lett elsö helyen van nálam .. nem gondoltam volna ijen jo lesz :) szoval érdemes elkezdeni :)
2019. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Jó sok év távlatából jót nevetek azon, hogy anno, akik kikészítettek az elmebeteg fanatikusságukkal, elfordultak a sorozattól, én meg, a nagy utálója végre találtam érdekes történetszálat is az egészben. Van ilyen.

Az anime jó ideje szüneteltetve van nálam, mivel nincs rá időm, a mangát viszont rendszeresen követem. Az a baj, hogy sajna a Weekly Shounen Jump eléggé vérszegény kínálattal rendelkezik mostanában. A régi nagyok, mint a Naruto, Bleach, véget értek, idén a Gintama is elköszönt. Ha kicsit old school-abb, klasszikusabb shounen-t akar valaki a WSJ-től, kb. az OP van. Még az igényes kategória a Haikyuu, az új generációsok közül meg a BokuHero és kb. ki is fújt. A többi 12 egy tucat ecchi okádék, humortalan gag sorozat, hatásvadász seinen alapanyagú, de shounen-é kiherélt valami (lásd Yakusoku Neverland. Esküszöm, ha a főhősnő nem lenne ennyire istentelenül naiv és felhagyna a legyünk haverok mindenkivel tipikus shounen klisével, még élvezhető is lenne...). Ja és a "kedvencem": guro sorozat fut a WSJ-ben. Guro... echhi-vel fűszerezve... a WSJ-ben... a célközönség 10-19 évesek. És guro. Az agyam eldobom.

Ja és persze a szegény ember Fairy Tail-je avagy a WSJ FT: a Black Clover.


Az OP egyik nagy gyengesége, hogy sajna a karakterek annyira ráálltak egy-egy tulajdonságra, hogy közben a karakterfejlődés messze elmarad és néha irritálóan idióták a karakterek. Bírom Oda trollkodásait - bár közelében sincsen a Sorachi-énak (Gintama) .... - de ettől még sokszor érződik, hogy a karakterek nem haladnak előre. Ha a Naruto-t vagy a Bleach-t veszem, ott a karakterek a végére felnőttek a feladathoz (bár a Bleach-t tegyünk nagyon nagy zárójelbe, mert az utolsó ív egy hatalmas WTF).

De követem az OP-nél hosszabb ideje futó Detective Conan-t és a Hajime no Ippo-t is. Előbbi elég epizódikus (3-4 fejezet egy átlag ügy), még is úgy érzem, többet haladt előre a háttértörténet és a karakterek is, mint az OP esetén, aminek összefüggő története van.


Összességében még mindig nem tartom túl nagyra az OP-t, szerintem helyből legalább 2 tucat shounen címet fel tudnék sorolni, ami szerintem nívósabb volt, mint az OP és ennek legalább a fele WSJ sorozat. Viszont ha a mai kínálatot nézzük, sajnos el kell ismerni, hogy annyira pocsék szinten mozognak, hogy még mindig felső harmadban van.

2019. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Kezd, csak el nyugodtan, fantasztikus anime :D
2021. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!