Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdekes, elgondolkodtató,...

Kyrie kérdése:

Érdekes, elgondolkodtató, bonyolultabb filmeket keresek. Tudnátok segíteni filmcímekkel?

Figyelt kérdés
Olyan filmekre gondolok, melyek nem a tipikus, sablonos forgatókönyvek alapján készültek, melyeknek már az első öt perc után lehet sejteni a végét. Olyan filmeket szeretnék találni, melyek elgondolkodtatóak, érdekesek, és esetleg van valamilyen rejtvény, amit meg kell fejteni, a végén pedig csattanószerűen kiderül a rejtély. Ilyen pl. számomra a Tökéletes trükk, a Sherlock Holmes filmek, vagy a Hívatlan vendég. Előre is köszönöm a válaszokat.:)

2012. aug. 9. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom láttad-e az elcserélt életeket? Igaz történet, tehát nem sablonos forgatókönyv, hanem "élet írta igaz mese".

Ha kicsit oldottabbra vágysz, akkor javaslom az árvát. Jó kis csattanó volt a végén, és szerintem lebilincselő film :) Hirtelen ez a kettő jutott most eszembe.

2012. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kapcsolat

A bárányok hallgatnak

Gyilkos megváltó

Viharsziget

Halálos hallgatás

Azonosság

Magasfeszültség

Más világ

Triangle

2012. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Inkább olyan filmeket keresek, melyeknél a rejtélyen van a hangsúly, nem feltétlen kell legyen igaz történet, vagy horror:) Leginkább a Tökéletes trükkhöz hasonlót:). Köszönöm a válaszokat, azért megnézem a filmeket:)
2012. aug. 9. 21:43
 4/14 anonim ***** válasza:

ha tetszett a tökéletes trükk, tetszeni fog a többi Christopher Nolan film is, főleg ezeket ajánlom:

Eredet

A Csapbda

Mementó


Hasonlók:

A Gépész (szintén Christian Bale főszereplésével, egyébként zseniális alakítás szerintem)

Viharsziget

Más világ

Hetedik

Legbelső félelem (bár Richard Geere nem nagy durranás benne, de Edward Norton hatalmasat alakít)

Revolver

A mágus (Nagyon hasonlít a tökéletes trükkhöz :))

2012. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, meg is nézem őket!:)
2012. aug. 9. 22:12
 6/14 HalkHogen ***** válasza:

Időbűnök

Mementó


Nagyon érdekes filmek szerintem.

2012. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kocka 1., 2., 3.
2012. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
The Man From Earth (Az őslakó)
2012. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Húha, nagyon szépen köszönöm, ha lesz időm megnézem mindet;)
2012. aug. 16. 22:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
mr nobody
2012. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!