Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismeritek ezt az animét?

Ismeritek ezt az animét?

Figyelt kérdés
Régen láttam így nem emlékszek rá pontosan de emberi szemmel nem látható (az az valami üvegen át lázható) szörnyek egy szer megtámadnak egy várost a normál emberek erről mit sem tudva csak ámuldoznak hogy ˇmaguktólˇ feldőlnek a kocsik stb... de megjelennek a csapatok akik ezeket a szörnyeket pusztítsák el... ha ez segít van közöttük egy motoros lány aki motorjával harcol (pontosabban a motorja kerekén való ˇírássalˇ) ha még kell több infó szóljatok!

2012. szept. 21. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb választ kapnál rá ha AA- fórumra írnál.

Kb mikori amúgy ? Több infó nincs ?

2012. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát... ez már homályosabb rész de azt a csapatot akit először látunk harcolni megöli egy kardal harcoló lány aki egyébként a bajtársuk volt
2012. szept. 22. 19:44
 3/14 anonim ***** válasza:

Így már tudom DMC Az, Devil May Cry.


[link]

2012. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem sajna nem az! de azért köszi
2012. szept. 22. 22:13
 5/14 anonim ***** válasza:
nem ő volt az a a lány ? [link]
2012. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vagy ő ?


[link]


Első a Blood-C

Második a Blood+ itt voltak még szörnyek , de még mindig dmcre hasonlít nagyon , a motoros csaj meg a láthataltan szörnyek

2012. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem ezek sem azok! ! ! *sóhajt* Sajnálatos módon nem tudok több infóval szolgálni de az eddigieket okosabban is felhasználhatnátok! (nem sértésnek de amiket eddig irkáltatok csak a szörnyekben közös)
2012. szept. 22. 23:57
 8/14 anonim ***** válasza:

"ez már homályosabb rész de azt a csapatot akit először látunk harcolni megöli egy kardal harcoló lány aki egyébként a bajtársuk volt"


DMC-ben volt hasonló , még motoros csaj is :S


Írd ki AA-ra csak tudni fogják.

Mindent én se tudhatok xd

2012. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Esetleg van még róla valami? (Amúgy ez csak az első rész története vagy több..?

Pl. kb. mikori az anime?

kb. mikor játszódik? múlt, jelen vagy jövő?

Valami esetleg a szörnyekről vagy a fegyverekről?


"ez már homályosabb rész de azt a csapatot akit először látunk harcolni megöli egy kardal harcoló lány aki egyébként a bajtársuk volt"

Ezt úgy érted, hogy az a csapat aki megtámadta a szörnyeket azt lemészárolta egy csaj aki valamikor a bajtársuk volt?


UI: illetve az írással, hogy harcol? Idéz valamit, vagy ez valami "szent írás" és árt a szörnyeknek..?

2012. szept. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát az amit először mondtam első rész és amit másodszorra kb 2-3 /Nem tudom mikori de szerintem nem a legrégibbek közé tartozik /A jelenben /A szörnyeknél vannak "erő szintek" /Igen hasonló de csak hogy világítsak egy kicsit van egy szervezet (ha lehet így mondani, ja meg asszem nem csak egy hanem testvér szervezetek vagy valami hasonlók de ez nem biztos) akik a szörnyek ellen vannak és ott van több csapat és ők is ilyen "erő-fontosság sorrendbe vannak beosztva" /Hát úgy hogy rá van írva a kerékre és az tudja elpusztítani a szörnyeket meg amit a motor hátra hagy nyom az is sebzi a teremtményeket. Remélem segített!
2012. szept. 23. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!