Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeritek ezt régi filmet,...

Ismeritek ezt régi filmet, thriller vagy ilyesmi ktegória lehet?

Figyelt kérdés
Egyszer régen tévében adták éjjel, de nem emlékszem sok mindenre, az volt a lényeg, hogy egy családról szólt, volt egy kisfiú, aki fura dolgokat csinált és elvitték orvoshoz, de az az orvos is beteg elméjű volt, és a gyereket meg kellett műteni, felnyitotta a fejét és benne volt egy szem :O és ott nézett
2012. szept. 16. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Halálos árnyék de nekem nem rémlik, hogy lett volna benne egy beteg orvos.
2012. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
óóó ez az a sztori, de itt már felnőtt a pasi.. ennek nincs valami előző része, ami a kiskoráról szól??? :O köszi, hogy segítettél
2012. szept. 23. 11:46
 3/3 A kérdező kommentje:

ja de ez az,bocs csak én ezt néztem róla először [link]

és azt hittem,hogy ez már csak a felnőtt kora.. de aztán megnéztem ezt is [link] és ez már az a sztori,szal kösz mégegyszer :)))

2012. szept. 23. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!