Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem egészen értem a vampire...

Szami5 kérdése:

Nem egészen értem a vampire knight 2. évadának pár részét. Kuran Rido Kaname nagybátyja? És Rido fia Senri, és Kaname akkor unokatestvérek? Valaki magyarázza el.

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 13:24
 1/7 karola0118 válasza:
Vala hogy igy ahogy mondod kaname nagybátya rido és ridonak a fia shiki ezért unoka testvérek de mivel a sorozatba nem mondják ezért titokba tartoták kaname és shiki között a dolgot. :D
2012. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
áh, köszönöm :D csak mert nem tesznek egyértelmű utalást arra hogy Kaname és Senri unokatesók :D
2012. okt. 30. 14:18
 3/7 anonim válasza:
Yuuki és Shiki az unokatesók. Kuran Rido Yuki nagybátyja. Kaname nem Yuuki bátyja sem Rido a nagybátyja, hanem az ősük. Kanamet Ridó ébresztette fel...
2013. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
huhh, de bonyolult :D köszi a válaszokat :)
2013. febr. 20. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen felélesztésről van szó??? Kaname és Yuki testvérek!! Ezt elmondják! Vagy most mivan?
2013. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kuranfan válasza:
Én azt nem értem hogy Kaname a legősibb Kuran?? Meg azt sem hogy Kaname meg Rido közt ez a láncra vertem a legnagyobb szörnyet meg nem tudom megölni ezt ti tudjátok??
2013. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Eszter 202 válasza:

Lehet, hogy már mindannyian informálódtatok, és ez a válasz teljesen szükségtelen, de azért válaszolok.

Na szóval, Kaname a legelső tisztavérűek között született meg. Ő volt a Kuranok őse. Azonban, bizonyos okokből mély álomba szenderült, ahonnan Rido élesztette föl.

Juurinak és Harukanak született egy gyermeke (még Kaname felébresztése előtt), akit Rido csecsemőkorában elrabolt, mert olthatatlan szerelmet Juuri iránt, és szörnyen gyűlölte Harukát, amiért ő kapta meg a lányt. Rido a gyermeket Kanamé sírjához vitte, és mikor a férfi felébredett és nem tudott uralkodni a vérszomján, megölte a kicsit, önmagát pedig gyermekké változtatta. (Ez a rész nekem sem olyan tiszta, szóval nem biztos hogy teljesen így van.)

Ezek után Kaname abban a hitben él, hogy ő Juuriék fia, ám elkezdett emlékezni egy idő után a régi énjére. És igen, ezért lehet azt mondani, hogy Kaname VALAMILYEN szinten Senri unokatestvére, de inkább az őse.

Remélem segítettem, ennyi idő után is! :)

2017. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!