Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a Vampire Knight főszereplője?

Ki a Vampire Knight főszereplője?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert szerintem Zero mert ő a Vampire Knight (vámpír lovag). Érdekelne ki mit gondol erről.

2012. szept. 2. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem nézem, csak hallottam róla, sztem ő az! :)
2012. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. szept. 2. 21:08
 3/12 A kérdező kommentje:
Írhattok véleményt.
2012. szept. 3. 16:20
 4/12 anonim válasza:
Szerintem yuki:-)
2012. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az lehet mert ő volt az elején is és az ő gondolatait halljuk de Zero a Vámpír lovag szóval bonyolult.
2012. szept. 4. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen egy részt nekem azért nem tetszett mert ( az én véleményem...) tele van lopott dolgokkal . 2 nagyon nagyon kusza és érthetetlen.
2012. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Yuuki az, nagyrészt. Az ő élettörténetét mutatja be az ő saját szemszögéből. Plusz, mindig a /Vannak kivételek/ főszereplő gondolkodását hallhatjuk csak. Ez esetben is Yuuki az. A vámpír lovag valóban stimmel, ugyanis egy történetnek nem csak egy főszereplője lehet. Ha rákeresel láthatod, hogy ebben az esetben is kapásból 3 főhősünk van. (Zero, Kaname, Yuuki) És végülis Zero lett "megbízva" azzal, hogy védelmezze Yuuki-t ezért ő a lovag. Ő az egyik legfontosabb mozgatórugója az egész történetnek. Remélem segítettem. :)
2012. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. szept. 15. 16:03
 9/12 anonim válasza:
igazából az első évadban yuki a 2.-ban zero indoklás: azért zero a 2.-évadban mert ő győzi le az ellenséget és ugye aa 2. évedban már az a címe hogy :vampiore knight guilty,és ez utal arra hogy zero!
2013. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Yuki ,de én Zerot szeretem :33
2013. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!