Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon Ball GT gúnyt űz az...

A Dragon Ball GT gúnyt űz az egész Dragon Ballból?

Figyelt kérdés

Már az elején az a Loud(Lúd) nevű robotra azt mondja Goku, hogy erősebb mint Buu.

Vagy a legvégén Yi Xing Long az egész Dragon Ballban a legerősebb főellenség. Nekem egyáltalán nem tűnt komolynak, ellenben Dermesztő, Cell, Bubu mind keményebbnek tűntek. Ezzel a Yi Xing Longgal gúnyt űznek a Dragon Ball Z-ből.



2012. nov. 24. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Merő igaz, általában az "új" szériák mindig elég nevetségesek és gagyik az aranykorhoz képest. Lásd: mai pókember meg x-man rajzfilmek - össze sem hasonlíthatóak a régebbiekkel ('80-as évek legvége '90-es évek első felében készültek)


A végére egy Xeno-féle rosszpoén:

Miből készült a Songoku? Dragonból :D HAHAHAHAHAHA

2012. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha nem lett volna megszabva nekik mennyi részt csinálhatnak akkor ezekből is csinálhattak volna olyan saga-kat mint freeza-nal, hogy 30 részig arról beszéltek, hogy 5 perc múlva felrobban a bolygó.


de mivel ezek nem egy manga történései alapján mentek így nem kellett arra várni, hogy haladjon a manga is.

szerintem nem űztek belőle gúnyt, bár lehetett volna sokkal jobban is lezárni az egészet.


szerintem a z-ből a freeza saga volt a legjobban megírva, utána a cell. A buu-s részeknél sok dolog erőltetett volt.

2012. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azért az túlzás h 30résig beszéltek a föld felrobbanásáról.


Nekem is a Dermesztő saga tetszik legjobban, de szerintem a Buu-s sagban is vannak jó pillanatok. Nekem csak a Garlic Junioros részek nem tetszenek.


A GT-t amúgy már nem is az eredeti tervező/mangaíró írta(mármint nincs se manga, de a forgatókönyvhöz sincs köze) csak néhány karaktert csinált ő.


Viszont szerintem annyiban jó h ott a magasabb csillagharcosi szint, meg h Pan ilyen jó karakter.

2012. nov. 24. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, ez csak egy filler sorozat, ami meggyalázza az egész db-t. Még jó hogy nem ment sokáig.
2012. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is igy érzem! :) Láttam a Dragon ball g-t is végig De nem igazán tűntek anyival erősebbnek mint ahogy itt leírtad :)

Kár hogy nem Toriyama írta a dragon ball z- utáni folytatást! :) bár Kiadták ezt a dragon ball battle of gods- Movie-t és hát ottis Goku SSJ-godba változott átt. :)

2013. júl. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tűnt komolynak, de attól még lehet az, nem? A látszat néha csal, tartja a mondás. Nézdd az új szérák mindig rosszabbak, mitn az eredeti, és más is írta a "forgatókönyvet". Sajnos ez van, den em hiszem hogy gúnyt űz, inkább furi csak.
2013. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!