Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért olyan "nagyszám" a...

MissHungary kérdése:

Miért olyan "nagyszám" a Dragon Ball?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudom megérteni, hogy miért ilyen "sikeres" 1984 óta... Szerintem igenis vannak olyan animék, amik több, mint 10-15 éve jelentek meg és mégis a mai napig sikeresek lehetnének... :/ :D


Például ott van a Yu Yu Hakusho (1990 - manga, 1992-95 anime), ami (tudtommal) nem azért fejeződött be 112 epizód után, mert be is fejeződött volna, hanem azért, mert Yoshihiro-nak egészségügyi promlémái voltak és nem tudta folytatni az se az animét, se a mangát... :'( pedig kár volt azért az animéért, mert nagyon klassz lett!


A Dragon Ball már lassan 30 éve megvan, ami szerintem [igaz nem nézem] már rengeteg DB rajongónak egy csöppet túl sok. Én egy vagy két részt láttam belőle, amikor -bocsi, nevet nem tudok- XY találkozik a jövőből érkezett gyerekkel, aki ha átváltozik vagy mit csinál, akkor pont olyan lesz külsőleg mint ő és két barátja gyereke, de azt mondja neki a gyerek (annyira nem volt gyerek), hogy ne szóljon, hogy kinek a gyereke, mert akkor a szülők nem jönnének össze. Ez a "szakasz" még szerintem jó is volt, de már vagy 20 féle irányból láttam epizódokat más más minőségből.


>Nem azért kérdezem/írom le ezt, hogy a DB-t szidjam, mert nem az a szándékom, csak nem tudom, hogy mit tudnak még szerencsétlen animével csinálni majd három évtized alatt. :)


2012. nov. 10. 22:40
 1/6 Mara Acoma ***** válasza:
Az eleje még jó is volt, régen néztem. De miután kinőtt a gyermekmese kategóriából, már eléggé car lett...
2012. nov. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mikor elkezdték vetíteni elég nagy szám volt, az újdonság erejével hatott és mindenki kíváncsi volt rá, a műfaj egyik megteremtője,aki régen nézte az vagy nagyon megszerette és a mai napig szívesen nézi vagy anno szerette de ma már laposnak tartja
2012. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye kérdés.Mindenkinek szubjektív,hogy mit szeret jobban,és mit kevésbé.Van,akinek ez gyermekkora kedvenc animéje,és örül,ha egyáltalán láthatja valahol/valahogy(gondolom tudod,hogy most megy a tv-ben),de megvásárolni már kevés helyen lehet.

A minőség is sok dologtól függ.


Nem vedd kötekedésnek.

2012. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*ne vedd
2012. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ha láttál vagy 2részt belőle, akkor minek teszel fel ilyen kérdést?

Ha az első résztől kezdve nézted volna, akkor érdekes lenne. Jó a sima Dragon Ball nincs olyan izgalmas mint a Z de az is nagyon jó. A Dragon Ball GT lapos, de vannak benne jó elemek.


Én meg azt a szellemfiút utálom...

2012. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

oké, egyesek szerint ez fiúknak való jellegű sorozat. Bàr gyermekkorom kedvenc sorozata volt, és mondjuk nekem néha örömteli pàr részt megnézni ha engedi az időm.

Igaz h sikeresebb volt régen, de mindenkinek màs az izlése...

nagyon régen néztem a Yu Yu Hakushot szerettem azt is. De nemsokkal később egy nyaralàsnàl balesetem volt, súlyos fejsérülés lett a vége. most mâr lassan a végére érek és kezdenek visszatérni az emlékeim. Bàr a szellemfiu full homàly szinte nem is emlékszek râ.

Ui: Nem volt kötekedésnek tervezve, mindenki olyan animét, filmet stb-it szeret amilyet akar :)

További kellemes időtöltést mindenkinek. :D

2014. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!