Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor a Dragon Ball Ki...

Most akkor a Dragon Ball Ki ból Goku az valójában nem ember, hanem egy űrlény? Ha igen miért nem tűnt fel senkinek?

Figyelt kérdés

most kezdtem el nézni a dragon ball kai-t, és eddig azt hittem hogy Goku az ember, de most asszem valami űrlény. de ha űrlény akkor miért nem vették észre hogy űrlény gyerekkorában? ugyan úgy néz ki, és az orvosok is emberként kezelik.


14f



2012. nov. 10. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem űrlény, hanem csillagharcos...
2012. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gogu egy űrlény.A Vegeta bolygóról jött.Ahol csillagharcosok voltak amíg Dermesztő el nem pusztította.Egy feladata volt mikor a Földre küldték.Az hogy pusztítsa el az embereket hogy a bolygót el tudják adni.
2012. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen,űrlény.

hosszú macska farka is van/volt neki.

azért nem vették észre,mert egy infantilis-futurisztikus valóságban játszódik a történet.

az egyik részben egy beszélő,egyenruhába öltözött kutya volt a rendőr.

egy ilyen világban meg nem feltűnő,ha másfél méteres macska farka van valakinek.

az ifjú sátán is full űrlény,ő még külsőre is az,mégse tűnt fel senkinek a sztoriban különösebben.

2012. nov. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nemtom kiaza ifjú sátán -.-
2012. nov. 11. 08:26
 5/12 A kérdező kommentje:
jah am sztem az nem macska farok mert oozaruvá váltak az meg inkább majom.
2012. nov. 11. 08:27
 6/12 anonim ***** válasza:
A kedves ember te mit szívtál? macskafarok?1.gokunak gorilla farka volt és nem macska 2.mindenható a namek-ról jött és mindenható gonosz fele ifjú sátán.hogy mondjam ifjú sátán mindenható bol vált ki h mindenható ne váljon át gonosszá és a világot le akarta igézni pikkoló néven.nem tom h a kai-ba mi van mert azt még nem láttam mert a dragon ball z-t néztem onnan tudom :)
2012. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*igázni bocs
2012. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az akkor is egy kib@szott macska farokra hasonlít:).

a gorilláknak nincs farka különben sem.

2012. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de annak van és pont :)
2012. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A csillagharcosoknak(Vegite és Nappa) feltűnik h Ifjú Sátán nem földlakó. Egyből észrevették, és mondták is h úgy néz ki, mint a namekiek.


Ifjú Sátán pedig nem a Mindenhatóból vált ki....

Volt egy nameki, aki a Föld Istene akart lenni, ám ott lakozott benne a gonosz, így nem lehetett. Elűzte magából a gonoszt, így lett Mindenható az a nameki. Az elűzött onoszból pedig Szívtelen Sátán lett, akit Goku később megöl. Halála előtt egy tojást köp ki a száján jó messzire, és a tojásból születik meg a fia és reinkarnációja aki Ifjú Sátán. De ez a Sátán már kevésbé gonosz, mint Szívtelen Sátán, és későb barát is lesz.


Még annyit, hogy a namekieknél nincs csak egy nem, így lehet az, hogy a namekiek vezetője tojást tud rakni, vagy a féfi hangon beszélő Szívtelen Sátán létrehozza a tojást, amiből a fia kikel.

2012. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!