Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aquarion EVOL anime mirpl...

Domo-chan kérdése:

Aquarion EVOL anime mirpl szól? Mármint milyen anime? Viccesebb vagy inkább öldöklősebb?

Figyelt kérdés
Valaki eltudná mondani vagy betudná linkelni a leírását? :D

2012. dec. 5. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Love story alapjában véve mellé harcos .

De az EVOL az a 2ik évad folytatás (szerüség).

Első évad a Sousei no Aquarion.

Nemrossz , de messze gyengébb mint a Neon Genesis Evangelion !

2012. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha láttad a Sousei no Aquarion-t, akkor ne nézd meg. Az EVOL volt a legnagyobb csalódás az egész évben, talán számomra az egész animés életemben. A Sousei az egyik kedvencem, nagyon szerettem, és amikor megtudtam, hogy lesz második évada, nagyon megörültem. De helyette kaptam ezt a marék szart csipetnyi bolhafinggal. Jó humorok vannak benne, de történetileg elrontja saját magát, és a Sousei-t is. Tényleg ne nézd meg. A karakterek teljesen mások, mindent belekevernek, a mellékszereplőket kinyírják, a történet meg sablonos. A vége meg kész káosz.

Nem ajánlom. Ilyen alacsony értékelést még nem adtam semminek. 2/10, és ez is csak a zene miatt, és az op-ed miatt. Mást nem ér. Az alap legendát hazudtolja meg a sorozat.

Csak ennyit. A harcok unalmasak, és még a grafikája is (szerintem) szarabb mint a Sousei-é.

Ne akard lerontani a Sousei-t. Ne nézd meg.

2012. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én azért nem mondanám hogy akkora csalódás lett , sőt szerintem a mostanában az egekbe hypolt sao lett inkább az év csalódása .. vér gyenge sablon story és csak a hype viszi hátán az egészet.
2012. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Hát a sao is csalódás, de arra csak annyit tudok mondani, hogy nem is vártam, hogy jó legyen. Alapból a karakterdesign-ja se tetszett. A történet valamelyest érdekelt, de már lefejezve indult a szezonjában. Amikor mondtam, hogy nem adtam 2-nél rosszabb értékelést, hazudtam, a sao is ennyit kapott. 19.részt meg már nem bírtam végignézni se...

De számomra az EVOL marad csalódás.

2012. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én msotmár elkezdtem végigszenvedem a sao-t , de utánna megy 1 olyan kritika tőlem aa-n a sao-ra a hyperek füle ketté fog állni( nem mocskolódás csak sima kritika ).


abban igazadvan hogy az evol se lett jó , de lényegében a sousei is a NGE és a Raphlexeon-ból lett "kopírozva" , ennekellenére a hangulata sokkal jobb mint az evol-é , na meg a sousei-ben a mesteri openingek :D

2012. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokszor hallottam, hogy kopírozták, mondjuk én nem láttak azokat a sorozatokat, de azért a Sousei is elég jó volt. És a zenéi, meg még mindig a kedvenceim :D Talán az első mecha animém volt a Sousei, és most se vagyok nagyon oda a műfajért, de ezt az egyet imádom :D

Gondoltam én is írok egy kritikát, de úgy döntöttem megkímélek mindenkit AA-n és akkor már inkább itt írok, de lényegében mindegy is :D

a sao-n a hype meg akkora hogy arra már nem is találok mértékegységet :D talán ha le lett volna zárva a 13-4. résznél, akkor minden rendben lett volna. (talán azért ez is túlzás)

Na de végül is eléggé szegény kérdező hülyeségeket olvas, aminek semmi köze a kérdéséhez, úgyhogy most abbahagyom :)

2012. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyugi , csak legyen vége , 1 oldalas kritikával készülök :D


Van esetleg malod ? felveszlek azt majd küldöm a linket :D XD

2012. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát van, de amióta megcsináltam, fel se mentem rá :D úgy kb júliusban :D de megnézem :D annyira nem bírtam az angol szöveget, de most már fejlődtem, már tesómhoz is angolul szólok xdxd
2012. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jólvan , majd ha megvan akarod ird le pm-be a neved azt felveszleg .


Amúgy a legegyszerübb oldal ha valamit tudni akarsz ami animével kapcsolatos , meg pontozni stb.

2012. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ most már elboldogulok ;D És esetleg tudnátok olyasmi animét mondani mint pl.:binbougami ga? :D
2012. dec. 17. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!