Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik volt a legperverzebb...

Melyik volt a legperverzebb anime amit láttatok?

Figyelt kérdés

legyszi írjatok párat, olyan is jó lenne, amiben perverz poénok vannak.

köszike :)



2013. febr. 14. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hentai anime? :)


Pigeon blood

2013. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt sajna nem találtam meg, küldenél linket?

Nem muszáj nagyon perverznek lennie csak, olyan poénok lehetnének benne, vicces legyen. Köszi a választ ;)

2013. febr. 14. 23:30
 3/8 Dubi ***** válasza:

Háát.... Nem szoktam perverz animékat nézni, de az első anime amibe annó belebotlottam a To Love Ru volt. Nézz bele.


De lényegében az animék fele tök perverz :D

2013. febr. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Animetorrents.me oldalon fentvan.Regisztrálni kell,de ingyenes.


Egyébként ne haragudj,de most,hogy így olvasom a kommented,inkább valami fekete-humorú animét keresel,nem?Mert amit én mondtam,az hentai.

Ha másért nem,akkor ezért beregelhetsz az előbbi oldalra,nagyon sok anime fentvan,jó oldal.

2013. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ami inkább a humorra épít nem pedig a mutogatásra, az a Seitokai Yakuindomo :)) nézd meg :D

A To Love-Ru és a további folytatása, nem láttam, de azt elég jónak mondják :D

Aztán a Seikon no Qwaser, az se olyan rossz, a Higschool DxD is a mutogatósba tartozik :)

Nem nagyon ismerem az ecchiket, mert inkább mást típust nézek, főleg mert lány vagyok, de ami így is tetszett az az Ichiban Ushiro no Daimaou :D

2013. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 janiujvari válasza:
Oni Chichi2-na ebben aztán tényleg benne van minden a sexre gondolok ezzel csak ugyebár a nemiszerek ki vannak takarva
2013. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dubi ***** válasza:
Biztos le lehet tölteni cenzúrázatlanul is xD
2013. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 11. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!