Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach! Szerintetek: manga vs...

Bleach! Szerintetek: manga vs anime? Ha végeztem az animével elkezdhetem az elejétől a mangát v nem érdemes?

Figyelt kérdés
(akit megbántok bocsi,de elegem van ebből: lehurrogás nélkül kérném)

2013. febr. 12. 22:03
 1/7 Mirk ***** válasza:
Ugyanaz van a mangában mint az animében, csak nincs annyira cenzúrázva pl. Halibel.
2013. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom te vagy az aki a múltkor is kiírt egy ilyen jellegű kérdést, csak gyönyörűen volt megfogalmazva. (Ez msot nem lehurrogás és akkor sem az volt) De most érthető a kérdés.

Ha van sok időd és nem unod meg ugyanazt visszanézni/olvasni akkor nyugodtan kezd el az elejétől, ha nem akkor elég onnan ahol véget ért az anime, asszem Ginjoék legyőzése.

2013. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Manga messze jobb .

Az anime fele szar filler/fillerévad , nagyon elcseszte ez az egész animét , semmi hangulata ...

Nem elejétől , de attól az arctól ahol abbahagytad érdemes , ha érdekel tovább a történet.


A manga 480után olvasd.

2013. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi nektek:)

és nem én voltam,mert ez volt az első Bleachos kérdésem:)

2013. febr. 13. 17:43
 5/7 anonim válasza:
A Mangába is viszonylag sok minden más, na nem az eseményekben, hanem az információkban. Mivel ezeket japánról vagy angolról fordítják és általában nem ugyan az a személy vagy gép, vagy akármi... ezért máshogy fejezi ki, van hogy sokkal érthetőbben. A magyar nyelv nagyon tág és van hogy rosszul fogalmazzák meg feliratban. Amúgy meg sok minden nem is szerepel a mangában, ami az animében, pl. a Bountok. Viszont érdekes és érdemes elolvasni.
2013. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. febr. 25. 17:16
 7/7 anonim válasza:
Hát az animébe tettek bele egy pár dolgot, amit Kubo a mangába nem. és pipa is volt eléggé. (gondolok itt az Ichigo-Orihime kézfogásra, vagy mikor Nel "féltékenykedik", sorolhatnám). Igen, néha jobb, ha beletesznek dolgokat, de...
2013. ápr. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!