Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Gérard és Jellal ugyanaz az...

Gérard és Jellal ugyanaz az ember? ( Fairy Tail)

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el nézni a Fairy Tail című animét. Most tarthatok úgy a 39. résznél, ahol Gérard elmagyarázza, hogy ő és az ikertestvére egy ember. Ennek ellenére láttam egy csomó olyan képet, ahol Jellal névvel szerepel. Szóval hogy is van ez?

2013. febr. 24. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd tovább.

Jellal-nak írják angol fordításban ha jól tudom , magyarban Gerard-nak. Majd pár rész mulva meglátod , Mistgun is eredetileg Mysotgan-nak írták.

2013. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 yuukou urufu válasza:
amúgy szerintem ugyan az igen... csak nem tudom honnan jött az a jellal mert a japánok nem mondanak l-et...
2013. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 yuukou urufu válasza:
amúgy szerintem ugyan az igen... csak nem tudom honnan jött az a jellal....
2013. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 yuukou urufu válasza:
hoppá bocsi :)
2013. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eredetileg a neve Jellal. Csak a japánok az l-t R-nek ejtik. Próbáld ki! (pl Erza sem Erza hanem Elsa , eredetileg Elsa lenne csak a japcsik r-nek ejtik ha nem hiszed el nézd meg az animében azt a rész amikor Erzát. "eltemették" és az volt a sírjára írva h Elsa Scarlet. )
2014. aug. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen, ugyanaz, attol függ, melyik forditó hogy értelmezi, mert eredetileg csak japán jelekkel van leirva (ジェラール) ez kiolvasva "Jeraru".
2014. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!