Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az alábbi shounen animék/mangá...

Az alábbi shounen animék/mangák milyen kedvencségi sorrendben vannak nálatok?

Figyelt kérdés

Hunter x Hunter, One Piece, Kateikyoushi Hitman Reborn!, Bleach, Naruto, Fairy Tail, Dragon Ball


Illetve melyikből kik a top 3 kedvenc és anti kedvencetek?



2013. márc. 16. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
KHR, DB, Naruto, majd Bleach többiről nem tok túl sokat, mert azokat nem kezdtem el nézni, de a Fairy Tail még érdekel azt majd elkezdem vmikor.
2013. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Naruto mindenkepp (es mondom ne irjatok olyat h sablon mert szerinten nem az!!!!!!! Az a shounenek kiralya ;D ) 2. Fairy tail (imadom az sem sablon es kozeliti a narutot annyira jo;D ) a tobbit nem egeszen tom h jonne mert meg egyiknek sem neztem meg tul sok reszet csak a bleachnak de az is tatszett de eleg idegesito mikor a harc kozben egy uj storit kezdenek el...:/ A khr 23nal jarok de elegge idegesit h olyan nyapic a foszereplo ha megvaltozik az animeben azt legyszi irjatok meg!!:))) es az one piece -t meg csak el akarom kezdeni csak nem nagyon hajlok ra a tortenetre de mondjak h jo szval majd elkezdem (de ugyse elozi le a naruto!!! ) ;Ddd
2013. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, tuti lefogja :D Sőt, szerintem a Reborn! is. Amúgy megfog, még egy jó 10 rész kell hozzá körülbelül. Alap állapotban továbbra is ilyen kis szerencsétlen lesz, de harcok közepén nagyon vagány.
2013. márc. 17. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Dragon Ball örök első Naruto a Bleach nem igazán vonz. A többit nem ismerem nem néztem.
2013. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Fairy tail *____*,one piece:D,narutot is szeretem bár eddig kevés részt láttam a bleach is szimpatikus volt és a kateikyoushi hitman rebornnal is szimpatizálok:D

a fairy tailből erzát és grayt nagyon szeretem:D(grayza fan vagyok:D) lucyt nem annyira szeretem bár nincs vele különösebb bajom:) a one pieceből eggyértelműen zoro és ace:D de choppert,sanjit,pellt,és smokert is bírom viszont tashigi nem a kedvencem....és van egy nagyon antikedvencem a kuroko no basukéból:'D pont az egyik főszereplőt kagamit nem bírom szal nem is értem h miért olvasom a mangát és nézem az animét biztos mazoista vagyok:'D(shounen műfajú sztem nem rossz:D kisét nagyon szeretem benne:D)

2013. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sekka ***** válasza:
One Piece örök kedvencem, nekem magasan a többi felett áll.*_* Fairy Tailt is nagyon szeretem, az volt az első shounen animém és a kedvencem is, csak hát utána jött a One Piece ugye^^ most mindkettőnek követem a mangáját hétről hétre. Katekyo Hitman Rebornnak csak a mangáját olvastam, de azt is eléggé bírom. Bleach ugyanaz mint a KHB, elkezdtem az animét, de mivel felirattal csak szar minőségben volt, így magyar szinkronnal, amitől falra mászok, szóval áttértem a mangára, ami szerintem egész jó. Dragon Ballt nem láttam de nem is nagyon érdekel, Narutot elkezdtem, de leragadtam 9 résznél, meg későbbiekben sok lesz benne a filler, de majd el szeretném kezdeni a mangáját. Hunter X Hunter meg tervben van, néhány barátom szerint nagyon jó.
2016. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!