Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Én vagyok az egyetlen, akinek...

Én vagyok az egyetlen, akinek sohasem tetszett a Naruto?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak azt látom, hogy az embereknek a Naruto a kedvence, vagy annak hatására kezdett el animézni, vagy régen szerette, de most már nem stb. Én vagyok az egyetlen, akit még ránézésre is taszított, de amikor belenéztem a hype hatására meg pláne? Három ilyen idegesítő főszereplőt még nem láttam. Az egyik egy emós bunkó, a másik egy nagyon beképzelt ronda csaj, a harmadik meg egy rettenetesen hülye bajszos emberke és még nem is viccesen hülye, mint pl Luffy meg Goku, hanem idegesítően.


Nekem van ennyire rossz ízlésem, hogy sosem vonzott és sosem voltam oda a narutoért?



2013. ápr. 2. 10:31
1 2
 1/18 Nirata ***** válasza:
55%

Meglehet

És van valaki akit kedvelsz belőle?

2013. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Hát igen , Goku gyenge sablonja ... Nem mondom hogy rossz , csak közepes .. és sablonos és semmi egyedi nincs benne a DB-t másolja.
2013. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az a maszkos mester nem idegesített. Elszenvedtem magam a huszadik részig, de csak rosszabb lett.
2013. ápr. 2. 11:36
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem se a kedvencem, de ha már elkezdtem, akkor be is fejezem. Mégha szinte fizikai fájdalmat is okoznak egyes részek.

Annak amúgy örülök, hogy "ennek hatására kezdenek el animézni" így tágul a látókörük és megismerhetnek sokkal jobb animéket.

2013. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Nirata ***** válasza:
Nem kell nézni ha nem szeretitek
2013. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem is nézem, csak meglepődtem ,hogy mennyien szeretik/szerették és hogy mennyi embert csábított be az animek világába. Bár az is lehet, hogy nem az én korosztályomnak szánták, hanem a fiatalabbaknak.

Bár van olyan fiatalabbaknak szánt anime, amit hétről hétre követek és várok, szóval nem tudom.

2013. ápr. 2. 15:41
 7/18 Nirata ***** válasza:

nem tom

6-7éve nézem és nem tudom kinőni

ez az egyetlen anime amit nézek

2013. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor biztos én vagyok a különc, ennyi :D
2013. ápr. 2. 18:10
 9/18 A kérdező kommentje:
Amúgy kinőni én sem növök ki semmit, mondom én is követek olyan gyerekeknek szánt animet, mint a naruto, ezért is vetettem el a "biztos mert a fiataloknak készült" ötletet.
2013. ápr. 2. 18:13
 10/18 Nirata ***** válasza:

Nem vagy különc,csak nem szereted

nem is baj,nem kell mindent szeretni

2013. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!