Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani jó shounen...

Tudtok mondani jó shounen fight animét? (A Narutót ne mondjátok, ott már a főszereplő látványa is taszít)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 13:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Bleach csak egy szempontból jó: harcok. De maga a történet egy elbaszott szar
2013. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Black Rock Shooter

a történet borzalmas, viszont a harcok nagyon jók

2013. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 yuukou urufu válasza:
0%

szerintem a one piecet nem érdemes megnézni.... annyira szar a fairy tailhez képest...

azt viszont nézd meg mert tényleg zseniális!

2013. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
87%

"szerintem a one piecet nem érdemes megnézni.... annyira szar a fairy tailhez képest...

azt viszont nézd meg mert tényleg zseniális!"


Az igen , a legnagyobb sablonos hulladék a jó az OP meg szar ? Ember ha annyira szar miért veri magasan az összes többi mangát eladásban ? Nem mondom hogy rosz az FT , de a One Piece egy sokkal magasabb szinten van ,..

2013. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Ez ízlés kérdése, de a fairy tail nagyon nem tetszett, az one piece meg szerintem nagyon jó, szóval ne állítsd hogy nem jó, de hát kinek mi tetszik.
2013. ápr. 27. 12:32
 16/41 k_dorama_pop válasza:
Nem akarok felreertest elorre mondom es bocs h ide irok es nem kerdest rakok fel de en is neztem mar jo par animet nem egyet nem kettot de a OP az elso reszbe neztem bele de kb ey perc utan elraktam... Nem ertem h miert tetszik nektet annyira.. Azutan meg beleneztem valahol 330korul vagy valahol mara kozepee es ott epp egy yetek egy nagy ZSIRAF szeruseggel harcolt!!!!!!!!!!! Nekem ez son volt!!!!!xD na szval mirol szol legyzi irjatok le nert nem nagyon tok osszerakni h a kalozokkal h jo ossze a zsirafleny!!!' XDD marmint inkabb ugy ertem tenyleg ennyire jo lenne? Nem gyerekes? Es nem unalmas? Vagy eppen parodizalhato??? Legyszi mondjatok el miert jo es h mit keres ott a usirafleny!!!! :D nem akarom felreertest meg semmi nem az h leszoltam csak ha annyira jo Kk irjatok le miert jobb a fairy failnel!!!! Koszi elorre is! :))))
2013. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

"Nem ertem h miert tetszik nektet annyira.."

Talán nem az első részből kellene ítélni.

"Azutan meg beleneztem valahol 330korul vagy valahol mara kozepee es ott epp egy yetek egy nagy ZSIRAF szeruseggel harcolt!!!!!!"

Nem is egy random részből, amihez nincs előzetes tudásod, de jól beleválasztottál az biztos xD

Talán azért szeretik annyira, mert a történet elég fordulatos, a karakterek részletesen be vannak mutatva, ők is nagyon jók, mindegyikkel együtt érez az ember. A harcok is egész jók, van taktikus is, de van simán kinek van nagyobb ereje fight is. Még erősen épít az érzelmekre.

Az grafikája elég fura és csúnyácska, de megszokható, az első 30 részen meg túl kell esni, mert ott még nem a legjobb.

Általában aki eljut a 30 feletti részeknél lévő archoz és tetszik neki, annak a későbbiek is tetszeni fognak, akinek nem annak kb kár tovább néznie. Az első részek meg gyengék, nincs mit tenni, de amikor már beindul, onnantól nagyon jó lesz.

2013. ápr. 27. 18:46
 18/41 k_dorama_pop válasza:
rendben es bocsi h ide irtam! azota elkezdtem es tetszi:) nem lesz soha a kedvencem vagyis hat eg nem tudod de en az olyan animeket szerete amine olyan dramai a harcos pillanatai, olyan a hangualata(nyomaszto) (beleled magad es at tudod erezni a szereplo duhet fajdalmat...) ezert szeretem nagyon a fairy tail-t , d. gray man-t , soul eater , naruto (bocsi tudom h te nem birod) de koszi h faradtal es ugy valaszoltal h igazabol ta vagy a kerdezo.... :/ koszi nagyon rendes volt toled!! :) (L)
2013. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

És már miért akkor megerőltetés az a zsiráf ? Pont ezért jó a One Piece , a kitalált világa miatt . Itt Fairy Tailhez meg Narutohoz meg egyéb alsóbb kategóriákhoz nem kellene hasonlítgatni , előző te is alig láttál részt de leszólod , mert buta vagy . Elkezdenéd 400-440ig , utánna meg abbahagyni nem tudnád és megnéznéd az elejét is . Velem is így volt , szószerint utáltam az OP-t , amíg 400tól belenem kezdtem , először tetszett tetszett nem volt orssz , de Impel Down arc és a Marineforde arc alatt rájöttem miért is van ilyen jó pontozása .


Egyszer úgy is rájössz . A Fairy Tailt meg hagyukmár , egysíkú buta karakterk vannak benne , a drámai része idegesíttően szar az arcok meg olyan 1:1ben sablonok hogy az hihetetlen , hozzátenném a Fairy Tail mangája sokkal jobb mint az animéje.

2013. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Impel down azért szépen el volt nyújtva. Számomra water7/enies lobby volt az, amikor először gondoltam, hogy ez az anime mennyire zseniális. Nálam még mindig a 2 legjobb shounen arc :D
2013. máj. 26. 19:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!