Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani jó shounen...

Tudtok mondani jó shounen fight animét? (A Narutót ne mondjátok, ott már a főszereplő látványa is taszít)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 13:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:

Én anno mikor elkezdtem nézni a Fairy Tail-t nem tudtam róla semmit, még azt se, hogy 100+ rész stb. csak néztem, végére meg az a következtetésem, hogy igen, ez nem a drámai kategória érzelmekkel stb. ez csak a szórakoztatást szolgálja, másrészről pedig a sztorija is egyszerű (már ha jól emlékszem), hogy pont a fiatalabbak is megértsék, nyilván aki ellene érvel, annak ez már kicsit "dedós" mert fejlettebb a "lelki világa" így komolyabb művekkel tud csak azonosulni, én is például kicsit beleuntam már a shounen-fight animékbe, pont ezért mert nincs komolyabb története, és érzelmi világa. One Piece-ről pedig már hallottam hideget-meleget, hol jó, hol nem, nekem véleményem nincs, mivel nem néztem meg és nem is tervezem 600 rész nekem sok, meg nem jön be a kalóz téma, vagyis főleg ezért nem nézem meg, szóval ezzel arra akarok kilyukadni, hogy mindenki mást és mást szeret az animékben, ami miatt nézi, ezért ritka az az esett amikor egy animéről csak jót hallani. Ja, és kérdésre pedig:

- Shakugan no Shana (Női, vagyis inkább lány főszereplésével, szép rajzolás, jó csaták)

- Ao no Exorcist (Ördögűzős)

- Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster (Mágia)

2013. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj be pár régebbi klasszikus-t .


Hokuto No Ken , egyik kedvenc régi animém , grafika igaz régebbi mint a db , de jó akciódús anime , Kenshiro meg egy vadbarom .


Saint Seiya , ez anime felét a bleach simán kilopkodta ..


Yu Yu Hakusho , eléggé ismert , jó kis anime pörgős harcos .


Shadow Skill


Jigoku Sensei



Vagy mostaniakból amit nagyon ajánlok :


Hunter x Hunter (2011) , egy legjobb , szembeköpi a shounen kliséket .

Kedvcsináló hozzá : http://www.youtube.com/watch?v=hAalzNFbWys

2013. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 1. 18:45
 24/41 anonim ***** válasza:
Yu Yu Hakusho, Bleach,Inuyasha.
2013. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
One piece gyerekeknek jó.Ráadásul a grafikája nagyon rossz.Azon se lepődnék meg ha a minimaxon is adnák,kb az a szintje.
2013. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

"One piece gyerekeknek jó.Ráadásul a grafikája nagyon rossz.Azon se lepődnék meg ha a minimaxon is adnák,kb az a szintje."


Ebből látszik te se láttál még egy One Piece részt se. Magasan Naruto-Bleach gagyi klisés szintje felett áll. Grafika? Rossz? LOL, Egyedi esetleg.. ahol meg most járunk lazán veri grafban is őket.

2013. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Nem mese, rajzfilm. A grafikája csúnya? Az elején igen, mert régi, a végén nem. Azt hiszem úgy érted a rajzolása csúnya. Ez ízlés kérdése, nem éppen egy hétköznapi, érthető, hogy sok embernek nem tetszik, nekem sem tetszett, de megszoktam és most már el sem tudom képzelni más rajzolással.

Az animáció mondjuk hagy kivetnivalót maga után az utolsó 1 évben, mert az elég rossz lett, de azért még nem naruto szintűen rossz.

2013. júl. 21. 15:07
 28/41 anonim ***** válasza:
Első 30 részt láttam,utána belenéztem a 200.. részekbe hátha ott megjavul a grafikája de nem. Lehet valahol fent van normálisan nem tudom, én az indavideón megnéztem az összes feltöltőt és mindenhol gagyi minőségbe volt.Amúgy szerintem kinek mi... De ameddig én láttam nagyon gyerekes volt.
2013. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"Első 30 részt láttam,utána belenéztem a 200.. részekbe hátha ott megjavul a grafikája de nem. Lehet valahol fent van normálisan nem tudom, én az indavideón megnéztem az összes feltöltőt és mindenhol gagyi minőségbe volt.Amúgy szerintem kinek mi... De ameddig én láttam nagyon gyerekes volt."


Kinek mi persze, alap shounen kliséket azért tartalmazza, de ez csak akkor vicces ha naruto fanként mondod ezt mert akkor körberöhöglek. Indavideón alapból semmit nem szabad nézni, mindennek gagyi a minősége. 200után találsz 720-és 1080p-t is. A mostani részek grafikája meg simán veri a naruto szintet.

2013. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy a Fairy Tail jobb, mint a One Piece, az úgy idióta ahogy van. A Bleach és a Fairy Tail, mind a kettő egy nézhetetlen orrba-szájba erőltetett agyatlan f*startály.


Szerintem: FMA-Brotherhood, Yu Yu Hakusho, One Piece.

2013. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!