Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az ilyen animékben, mint pl a...

Az ilyen animékben, mint pl a Naruto és a Bleach, miért mindig a főszereplők a legunalmasabbak és miért mindig az izgalmas karakterek szereplenek a legkevesebbet?

Figyelt kérdés
Nem pont fordítva kellene lennie? Ezt sohasem tudtam megérteni.

2013. ápr. 25. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
csakis ízlés kérdése, hogy ki melyik karaktert szereti/találja unalmasnak, de nyilvánvalóan a főszereplők élvezhetik legjobban a reflektort és az is nyilvánvaló hogy a mangaka őket igyekszik kiemelni a többiek közül, és kedvenccé tenni
2013. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezeknél nagyon rosszul csinálják.
2013. ápr. 25. 20:39
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Tökéletesen igazad van . Pl a Narutoban össze visza háburoznak meg azt a bolondot mutatjákk eddig a legjobb az itachis szál volt . Egyetlen jó kari abban az animében .
2013. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, hogy ha ennyire utáljátok a főszereplőket, akkor hogyan tudjátok végignézni a sorozatot. Csak mert olyan még sosem volt hogy a főszereplő mellékszereplővé avanzsált volna vagy fordítva. Magamból indulok ki, de én nem tudnék így animét nézni.
2013. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azért a pár mellékért nézem akik érdekelnek, így a nagy része unalom, de nagyobb öröm is, amikor felbukkan a kedvencem.

Amúgy pont ezért nem értem, hogy miért a főszereplők a legunalmasabbak, amikor azokat kell nagyrészt nézni.

2013. ápr. 26. 12:27
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is pont ez a bajom,hogy mindig Narutót mutatják és Itachit (ő a legjobb szereplő az egészbe) szinte soha
2013. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Valamelyik interjúban mondta a mangaka, hogy szerinte is túl sokat szerepel a főszereplő, de nem tud igazán ellene tenni, mivel a kiadó ezt erőlteti a fangirl/boy-ok miatt.
2013. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
kár, pedig ha sokkal kevesebb lenne Narutoból és több pl: Itachiból akkor szívesebben nézném, így mióta iItachi véglegesen meghalt, már nem is nézem vagy csak a Sasukéval kapcsolatos részeket
2013. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Na ez az ez egy jó kérdés... pl. a Bleachbe nekem majdnem az összes ellenfél vagy kapitány szimpatikusabb mint Ichigo, de csak majdnem az összes.
2013. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Nirata ***** válasza:
66%

Nem tudom,h ismered-e,de ha nem a fullmetal alchemist testvéríség-et ajánlom

Nekem nagyon tetszett, és ott a karakterek egyáltalán nem sablonosak (a főszereplője se), és a grafika is nagyon szép

2013. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!