Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy érdemes megnéznem a Full...

Hogy érdemes megnéznem a Full Metal Alchemist Brotherhoodot?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom nem a Brotherhood az eleje az FMA sorozatnak, viszont mindenki ezt ajánlja és nem tudom hogy érdemes e instant belevágni, vagy a legelejétől kezdjem inkább.

Lehet hogy butaságokat beszélek, de akkor kérlek javítsatok ki. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 11. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van a sima Fullmetal Alchemist, ez a régebbi rosszabb grafikával és nem követi a mangát.(kb. az első 10 rész ami követi a mangát aztán elmegy más irányba)

Van a Fullmetal Alchemist: Brotherhood, újabb, jobb grafika teljesen hű a mangához.

2013. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első remekül leírta,az FMA Brotherhood teljesen a mangát követi,mint pl.a Hellsing ULTIMATE,amit nagyban veri a TV-s,13 részes verziót. Én is a Brotherhood-ot ajánlom!
2013. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy kezdesz bele ahogy akarsz . Én annó a simát néztem , akkor még mesze volt az új fma , és nekem tetszett úgy is . Az újat meg szezonálisan is követtem , történetben mindenképp veri , sőt egyik legjobb történetű anime , egy szinten van a Code Geass és a Death Note szintjével . DE , a poénkodás részét nagyon el rontották , sokszor eléggé komolyság/hangulatromboló 1-2 hülye vicc..
2013. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézni mindkettőt -- habár tényleg a Brotherhood meséli el az "igazi" történetet, az eredeti sorozatnak azon része, ami úgy-ahogy követi a mangát, jobban ki van dolgozva.


Így is érteni lehet, hogy miről van szó, de a Brotherhood-ot úgy csinálták, hogy feltételezték, hogy a néző már eleve ismeri az eredetit, ezért a korai epizódok nagyon gyors iramban darálják le a sztorit, ami egy új nézőnek fura lehet.

2013. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes! Abszolút.:D Elsőszámú kedvenc animém.:D Egyébként független a Bölcsek Kövének nyomában-tól, a Testvériség a manga alapján készült.:)
2013. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!