Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elkezdenem nézni a Star Trek sorozatokat?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy nagy fan, de a J.J. Abrams-féle film nagyon tetszett, várom az Into Darkness-t is.

Leszedném, csak aggódok, hiszen mégis csak '60-as évek, még más idők jártak stb.

35 gigát meg nem akarok potyára leszedni.



#ízlès #Star Trek OS
2013. máj. 9. 21:20
 1/5 imco ***** válasza:

A legutolsó ST sorozat a Star Trek Enterprise. Nekem ez a kedvencem. Ebben már a CGI is viszonylag tűrhető. Az eredeti sorozat amit meg akarsz nézni már tényleg nem mai gyerek. De ha szereted a Sci-fi filmeket akkor lehet tetszeni fog. Csak annyi, hogy fel kell készülnöd arra, hogy Kirk pl egy váratlan pillanatban majd egy bambuszból fog aknavetőt csinálni :D illetve hasonló meglepetésekre.


Mint pl a régi Batman sorozatban amikor a Batmobilban megcsörren a telefon és egy nagy piros tárcsázós vezetékes telefon ott figyel középen az autóban :)

Vagy mikor előre beharangozza egy női kórus, hogy Batman elő fogja venni a lézerpisztolyát: Szönönönönönönönönönönöönönönönö LÉZERPISZTOLY!!! - és akkor elővette :)

Vagy hasonló színvonalas párbeszédekre:

-Robin: Még szerencse, hogy rendszeresen ápolom a fogaimat.

-Batman: Ha ezt az emberek tudnák...!


Nehéz végig nézni egy ilyen régi filmet röhögés nélkül :D

2013. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes.

Mai szemmel elég bárgyú, és nevetséges.



http://www.youtube.com/watch?v=Z1eFdUSnaQM

2013. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 imco ***** válasza:

Amit elfelejtettem, hogy a Voyager, az Új nemzedék és főleg az Enterprise nem olyan régi sorozatok. Azok már inkább nézhető kategória.

De olyan akciókra meg CGI-re mint az Abrams féle feldolgozás ne számíts.

2013. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amelyiket néztem belőle, az a Deep Space Nine volt, azt imádtam!! Jó még a Kirk-ös is, azt hiszem, a Picard kapitányos is, abból nagyon keveset láttam, de a Kirk-ösből is, de amit láttam, az nagyon jó, a Voyager nem tetszett, pár részt láttam azt hiszem:$ :):) a DS9-es szereplők nagyon a szívemhez nőttek :')
2013. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "The Original Series" (TOS)-nek van egy ún. Remastered változata, amelyben az űrjeleneteket kicserélték CGI-re, meg jelentősen feljavították a képminőséget.

Szerintem érdemes mindegyiket végignézni, bár ugye hozzá kell tenni, hogy a legtöbb rajongó (én is, nem tagadom) a JJ Abrams-féle filmeket tekinti "elhajlásnak". Nekem valahogy a koncepció se nagyon tetszik. Jó, modern, persze, de az ő két filmje már régen nem Star Trek.

2013. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!