Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, szerintetek melyek...

Animések, szerintetek melyek a legjobb fantasy animék?

Figyelt kérdés
Fanservice dolgot meg egyebet hagyjuk ki ezekből (naruto,bleach,yyh,db,sao,dogdays,zero .. és egyéb shounen alsó kategóriások kímélejenek.) , normál kalandos fantasy-kra értem . Kíváncsi lennék ti mit tartotok annak , később én is leírom mit tartok a legjobb fantasynak .

2013. máj. 15. 01:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Juuni Kokki, az első pár részét kicsit unalmasnak találtam, de aztán nagyon jó lett és még az az 50 rész is kevésnek tűnt.
2013. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Igen , hát a műfajon bellül a top1-emet eltaláltad :D

Elejétől a végéig szinte perfect fantasy :D

2013. máj. 15. 12:35
 3/28 anonim ***** válasza:

Amit felsoroltál ezek jók:

naruto,yyh,db,sao


Szeretem még a slayers, ragnarok the aniamton, Attack on Titan, Valvrave the Liberator, Arata: The Legend (Arata Kangatari), Highschool dxd stb.... van még sok kedvenc sok idő lenne ide írni.


bleachre nem vesz rá a lélek, hogy tovább nézem első nhány részt láttam. A narutó sippudenre se 1-200 elég volt talán.

2013. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
anime film egy részes nekem a Vándorló palota tetszett a legjobban nagyon aranyos és a zenéje is gyönyörű
2013. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Angel beats csak 13 részes ez pedig nagyon szomorú de imádtam ja és a narutonak van shiippudenje ha nem tudtad volna bár minden naruto fannak tudnia kell.
2013. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:

kamikaze kaitou jeanne,kamisama hajimemashita,Inu X Boku ss,

mondaiji tachi ga isekai kara kara so desu yo,

Shakugan no shana

2013. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Final Fantasy 7 : Advent Children

: Dirge of Cerberus

: Last Order

2013. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Csodálom , most meg senki nem mondja a sao-t , bár sehol nincs a Kokuki-val szemben ...
2013. máj. 17. 02:55
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
3. Írta a saot és felsoroltam mellé a másik 3 legrosszabbat.
2013. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
xd
2013. máj. 17. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!