Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, szerintetek melyek...

Animések, szerintetek melyek a legjobb fantasy animék?

Figyelt kérdés
Fanservice dolgot meg egyebet hagyjuk ki ezekből (naruto,bleach,yyh,db,sao,dogdays,zero .. és egyéb shounen alsó kategóriások kímélejenek.) , normál kalandos fantasy-kra értem . Kíváncsi lennék ti mit tartotok annak , később én is leírom mit tartok a legjobb fantasynak .

2013. máj. 15. 01:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
nekem az örök kedvenc a Nurarihyon no Mago
2013. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Griff05 válasza:
Na én nem tok erre már mit mondani nem találok a fejemben jelenleg többet XD mindent leírtatok na de az én ízlésem az olyan h ecchi na azon röhögök persze én az összes animét megnézem
2013. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 csabi hiro válasza:

sao hoz

egy amiménél nem csak a történet kidolgozáságát meg a szereplőket kel nézni a szívet kel nézni ami mögötte van a sao a játékok iránti szeretetről szól ezért szeretik jobban kisebbek és ezért tér vissza később a főszereplő

aki szereti a játékokat z úgyis megtalálja és úgyis megnézi ezért ismerik enyien

2015. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
A Fullmetal alchemist egy jó kis anime sorozat. Azt ajánlom, hogy a Fullmetal alchemistből innkább a testvériséget nézd meg, ne a bölcsek kövének nyomábant, mert egy követi a történetet és jobb a befejezése.
2016. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Mármint a testvériségnek
2016. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A SAO val nem lenne semmi baj maga az alaptörténet se lenne rossz roszz.CSAK;tulságosan össze lett zsúfolva sokkal több részben kellett volna kifejteni nem ugy hogy 1 évet 10 részben.

Naruto és sippuuden:a fillerektöl eltekintve a natuo tökéletes és nem sablon.

A shuppuuden itt a 495.résznél már elég borzasztó,ha folytatni akarták inkább csináltak volna 1 új évadot.

Bleach:a Bleach meg főleg nem szar.... nincs párja még copyja se.

Ez a személyes véleményem.

2017. febr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem nagy kedvencem az Akame ga kill! Habár az az egy baj van vele, hogy túl kevés az a pár rész ennek az animének. Még ennél sokkal jobb lehetett volna, ha több időt szántak volna szereplők megismerésére, bár így is eléggé fájt a szívem a szereplőkért.

Emellett bejött az Akatsuki no Yona is: sokkal jobb lett volna, ha az ismertető elolvasása nélkül nézem meg, de hát ez van. Mondjuk, még így is sokkolt egy kicsit az eleje :)

Fairy Tail: habár kicsit gyerekes, és többszöri próbálkozás után voltam képes megnézni az első teljes részt (azelőtt vagy 3-szor az első 3 percben abbahagytam), utána nagyon megfogott, habár volt egy-egy nagyon unalmas rész is benne. Nagyon tetszik az egész animének a szellemisége

Zero Kara Hajimeru Mahou no Sho: Nagyon tetszett, de ebből is túl kevés volt az a pár rész... Mármint ennek a novellaszerű röid cselekménynek elég volt, viszont azért remélem, hogy lesz folytatás

2017. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mit szekáljátok a 15-ös válaszadót? ha neki ez tetszik, akkor ez tetszik. Csak mert öregebb korosztályba tartozik az animések között, már piszkálni kell?
2019. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!