Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, szerintetek melyek...

Animések, szerintetek melyek a legjobb fantasy animék?

Figyelt kérdés
Fanservice dolgot meg egyebet hagyjuk ki ezekből (naruto,bleach,yyh,db,sao,dogdays,zero .. és egyéb shounen alsó kategóriások kímélejenek.) , normál kalandos fantasy-kra értem . Kíváncsi lennék ti mit tartotok annak , később én is leírom mit tartok a legjobb fantasynak .

2013. máj. 15. 01:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%
A sao jó annak aki nem csak harcokat látja benne és mást is fel fog benne. majd 30 évesen nézéttek meg újra.
2013. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
dragonball, yu yu hakuso alsó kategoriás lenne sokan vitatkoznának vele.
2013. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Én nem csak a harcokat látom benne, látok benne unalmas, kidolgozatlan szereplőket, látok benne egy pocsék szerelmi szálat, ami még kidolgozatlanabb, mint amilyen a shounenekben szokott lenni, látok benne agyatlan hentelést harc néven, látok benne olyan karaktereket, akiknek semmi hasznuk, csak időhúzásra jók és még sorolhatnám.

Szerintem inkább neked kellene megnézned 30 év múlva és röhögnél magadon, hogy ez vala tetszhetett neked.

2013. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
a sao-t pont hogy 14évesn kéne megnézni , hátha tetszik , mert ha felnőtt fejjel neki álsz egy gyenge klisés shounent kapsz , de az előző szépen leírta
2013. máj. 17. 12:50
 15/28 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen néztem semmi bajom vele vége egy picit össze csapott lett.
2013. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
26 évesen ?XD Nem akarlak megsérteni, de akkor elég gyerek lelkű vagy, főleg hogy ezek mellett mind a naruto, db és yyh is gyerekeknek készült, a Narutonál a szerző külön kiemelte, hogy főleg a 12 év körülieknek készíti.
2013. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Legbelül mindenki gyerek még. :)
2013. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem érdekes , nem csodálom rajtad hogy a sao-t jónak tartod , naruton meg one piecen meg ilyen rakat ecchiken éltél gondolom ..
2013. máj. 17. 17:15
 19/28 anonim ***** válasza:
Leírtam nagyából a top 10emet másik helyre. :)
2013. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam , mert láttam , amiket irtál mind tömegsablon vagy ecchi ..
2013. máj. 17. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!