Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudok mondani nekem olyan...

Tudok mondani nekem olyan anime-t amiben lehetőleg valami fiatalabb srác a főszereplő, de alapvetően gyenge, viszont a történet folyamán megerősödik?

Figyelt kérdés

Ehhez jöhet még egy kis romantika + szerelmi szál, hiszen szerintem ez a harcok velejárója, ha valaki olyannal küzd együtt. :)) Tehát ne ilyen Naruto, Bleach stb.


Amikről eddig tudok és tetszettek:


Sword Art Online

Shakugan No Shana

Omamori Himari (bár itt nem erősödött igazán meg)

ichiban ushiro no daimaou

hightschool dxd


Talán ezek voltak amik kielégítették az ízlésemet..tehát várok hasonlókat! :D



2013. jún. 2. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire tetszene, de nekem marhára bejön az Attack on titan. Most kezdték április elsején adni, és eddig az a pár rész ami volt mind nagyon tetszett.
2013. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mindenképp meglesem, mert most speciál ott tartok, hogy amióta elkezdtem keresgetni ilyen stílusban animéket, azóta nagyon megfogtak, és rájöttem, hogy ez az én műfajom...:D Főleg az első 2 amit említettem!
2013. jún. 2. 21:07
 3/22 anonim válasza:

Sajnos a Highschool DxD-n kívül a többit nem ismerem a listádról, de nemrég fejeztem be a Fate/Stay Night (2006-os évjárat) című sorozatot.

Nekem olyan nagyon nem jött be, de a stílus nem is tartozik a kedvenceim közé. De ha már elkezdtem, végig néztem. :D

És ma kezdtem el az "előzményét", Fate/Zero (2011-es) a címe. Kissé tartottam tőle, hogy nem ér fel az elsőhöz, de az első rész alapján...hűű. :D

2013. jún. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A harc velejárója mióta a szerelem?
2013. jún. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

dragonball fokozatosan erősödik a főszereplő, Yu yu hakuso szint úgy. Ragnarok the animtion szerintem tetszene

Sailor moon meg kötelező az hiszem. :)

2013. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a Sailor Moon ha nem gond ha lány de a főszereplők fiatalok. :)
2013. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kb az összes gagyibb shounen fight ilyen ..
2013. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Katekyo Hitman Reborn

Fiatal srác, alapvetően (nagyon) gyenge, de a történet folyamán megerősödik, szóval elvileg talán ilyet keresel :D

Nagyon lassan indul, de kb. a 10. rész után megkomolyodik.

2013. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Rhionne válasza:
Az Inazuma Eleven az nekem egészen bejövős volt, bár a fent olvasottak alapján neked nem az ilyen stílusú animék jönnek be. Az Inazuma Eleven-ben is egy fiú a főszereplő aki az elején a sorozatnak alapvetően gyenge és fokozatosan erősödik. Ebben is futnak szerelmi szálak bár ez csak a háttérben zajlik. Szerintem jó anime. De ezt majd te eldöntöd.
2013. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Dragon Ball és Yu yu hakusho megvolt az egész bár ezek még inkább a "régi klasszikusok" közé tartoznak. Valami újabbat keresem. Nekem a lényeg pont nem a soha véget nem érő harc lenne ami szinte érzelmektől mentes...vegyük például a Bleach-t. Szeretem, megnéztem, de az egész történet folyamán hiába van benne Orichime, Rukia; a történet folyamán semmilyen kapcsolat nem történik közöttük, pedig szemmel láthatólag éreznek valamit Ichigo iránt... ilyen szint úgy a Naruto Shippuuden, Hinata szerelmet vall naruto-nak...igen holott már majdnem a történet elejétől szerelmes belé de ezt csak 250 rész után sikerült bevallani...sebaj...a lényeg, hogy oké megvolt aztán ennyi volt...mintha mi sem történt volna.


Erre a szerelmi szálas dologra reagálva, képzeld magad kicsit a főszereplő helyébe. Egy lány a társad aki csinos, erős, és te meg akarod védeni...ráadásul a lány kedvel téged. Akkor egy ilyen szituációban mennyi az esély szerintetek egy teljesen érzelem mentes küzdelem (főleg ha még esetleg a szemed láttára próbálnak végezni vele)? Tökéletes példa erre a SAO avagy Shakugan No Shana, igaz a SAO-ban elég gyorsan pörögnek az események, de a lényege ott van amit mondani próbálok...


Amiket írtatok pedig meglesem, hátha valami elnyeri a tetszésemet.

2013. jún. 3. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!