Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amatőr "írók"! Milyen a...

Amatőr "írók"! Milyen a főszereplőtök? (jellem, nem, életkor, stb. ) Minden érdekel.

Figyelt kérdés

Pusztán kíváncsi vagyok rá, hogy milyen főszereplőkről írnak manapság az emberek. Ha esetleg elárulnátok azt is, hogy az illető milyen jellegű, témájú műben szerepel, még hálásabb lennék.

Elsősorban a felnőtt(ebb) "irodalmárok" válaszára lennék kíváncsi.



2013. máj. 10. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
azért hogy magadnak meríts ihletet? hát szerintem jobb lenne ha az egyediségre utaznál és várnál arra a percre mikor neked van valami nagyon különleges ötleted és csak azután belefogni az írásba.
2013. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"Manapság az emberek" mindenféle főszereplőkről írnak, minden író kicsit beleírja magát, vagy az ismerőseit, a világképét és a gondolkodását, annyiféle karakter, ahányféle ember. Az enyém egy arrogáns bunkó, (neeem magamról mintáztam :D) és többet nem árulok el róla senkinek.
2013. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem egy koraerett lany,aki csak azert kedves,es mintadiak,mert ezze; koti le magat,hogy ne az elet igazsagain merengjen.Persze,minden kimondott szava az ellenkezojet takarja.Az sem biztos,amit kerdez:D
2013. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kameko-san ***** válasza:
Nem szívesen írom le a "nagyközönség" előtt, ha nagyon érdekel, írj üzenetet!
2013. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy kicsit hirtelen haragú, nehezen kiszámítható, szétszórt fiatalember, aki olyan dolgokba rángatja bele magát és a barátait, amibe nem kéne. És utópia a történet. Engem nem érdekel, hogy lopják-e, vagy sem, csak nem gondoljátok komolyan, hogy bárkinek ki fogják adni a művét innen. :D
2013. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

Még jöhetnek további hozzászólások is, ha esetleg idetéved valaki.

2013. máj. 12. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én verset írot, egy hosszabb terjedelműt. Két főszereplője van a versnek, egy lány, aki zárkózott kicsit, és egy férfi, aki eleinte csak magával foglalkozik, csak az ő érzéseire koncentrál, aztán később megváltozik. A sztorit nem írom le. Csak a műfaját, ha film lenne, akkor romantikus sci-fi lenne szerintem. 22/L
2013. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, ha vannak főszereplőid és történeted, akkor az nem vers, hanem elbeszélő költemény. :)
2013. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
oké, köszi
2013. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hetes, a te válaszodat is köszönöm! :)
2013. máj. 14. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!