Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Emberek mit szerretek az...

Emberek mit szerretek az idióta animékben?

Figyelt kérdés

#anime #világ legízléstelenebb mese fajtája
2013. aug. 3. 20:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Azt, hogy egy "Álomvilág" az egész és jó benne élni
2013. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

1. rossz kategória

2. már ha eleve úgy állsz hozzá hogy valami idiótaság akkor fölösleges magyarázni... zárt elméjű ember úgyse érti meg

2013. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

a kegyetlenség és cukiság ötvözetét!

amúgy meg rossz kategória..

2013. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az anime pont nem idióta, de erre inkább nem mondok semmit. Hogy én miért szeretem? Mert mindenki megtalálhatja a neki tetszőt és stílusút, mert vannak benne aranyos pasik, mert imádom hallgatni a Japán nyelvet, és mert a legtöbbje tele van ösztönző idézetekkel.
2013. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Khm...

1, az anime NEM állat

2, mindenkinek van, ami tetszik, ezt nem ilyen stilusban kellett volna megkérdezni!

3, *szerettek, nem "szerretek"

4, Az anime vicces, néha drámai, máskor szerelmes. Sokoldalú. Én ezért szeretem. És ahogy az első mondta: Jó benne élni!

2013. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, világ legízléstelenebb mese fajtája


és az anime NEM MESE!!!!!! csak az idióta emberek nem tudják felfogni...


ajánlom ezt a szakdolgozati filmet:


http://www.youtube.com/watch?v=bR7F3CU3Ai0

2013. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 -Igazmondó- ***** válasza:
100%
Hmm, hogy mit szeretek bennük? Sokszor olyan mikor nézem őket, mintha álmodnék és én írnám a sztorit. Elveszek bennük, átérzem amit a szereplők átéreznek, összehangolódok a világukkal, egyszerűen képes beszippantani, kikapcsolni, ellazítani, szórakoztatni, tanítani s még sorolhatnám. Vicces, mivel egy éve kb nem rajongtam értük, manapság meg alig telik el úgy nap, hogy ne néznék meg egy-két részt valamilyen animéből. A lényeg, hogy meg kell érteni, el kell fogadni, rá kell hangolódni, akkor talán te is megtalálod e kérdésre a választ. :)
2013. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Az egyik barátom mindig ,,kicikizett'' az animék iránti rajongásom miatt. Aztán egyszer, mikor nálunk vendégeskedett, megmutattam neki a Bleach-et. Azóta is nézi, és szerintem szereti is! :)

Ebből látszik, hogy amit idiótának hittél, egyszer majd a kedvenc dolgaid közé fog tartozni. Nem feltétlenül, de lehetséges. Animéből rengeteg van. Egy tíz éves ugyanúgy talál az érdeklődési körének megfelelőt, mint egy húsz. Van belőle romantikus, dráma, sci-fi, horror, stb. Csak egy ostoba, unalmas, és személytelen ember nem talál olyan animét, ami tetszik neki. Az, hogy idiótának nevezted az animéket, egyenlő azzal, hogy idiótának nevezted MAGAD. A kulcsszó pedig biztosított minket erről a tényről.

2013. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem rajongtam annyira az animéért, aztán mikor lett A+ később Animax, elkezdtem nézni, mert jobb nem volt. Vannak köztük jó, rengeteg műfaj létezik, vannak gyerekesebbek, vannak komolyak, vannak elgondolkodtató és értelmes animék is. Szerintem mindenki meg tudja találni a magának tetszőt.


Nem kell azonnal elítélni valamit, mert anime.

2013. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Na még egy gy*kér... te mit szeretsz a filmekben? Na mi ugyanazt az animékben csak egy más kultúra. Meg világ legízléstelenebb meséje? Mi vagy te valami 10 éves? Látom nem tudod a mese szó jelentését. Mese=Kitalált történet, ergó a legtöbb film is egy "mese". De hát ahogy látom neked is sok eszed van, ha nem akarod meg érteni úgy se fogod, attól még ne ba*del más szórakozását..
2013. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!