Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Emberek mit szerretek az...

Emberek mit szerretek az idióta animékben?

Figyelt kérdés

#anime #világ legízléstelenebb mese fajtája
2013. aug. 3. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Te se láttál még animét. :)

6/10 videó ajánlóját nézd meg. :)


Szórakaztó elgondolkodtató és talán sok pozítív monadni való dolgok miatt szeretjük őket.

És az érzelmek jobban átjönnek. És nem leszünk ilyen kretének ez által...


Kérdező Éjjel nappal budapest néző lehet. :)

2013. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Emberek mit szerettek az idióta kérdésekben?
2013. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdesekre ez a válasz jó. :)

[img] [link]

2013. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Saitou ***** válasza:
Amikor mindenkibe csalódik az ember és úgy érzi nincs olyan helyzet amitől jobb kedve lenne, megnéz egy animét ami hasonló témájú. Én is ezt csináltam, nem csak az animétől lett jobb hangulatom hanem láttam a kommenteket amit hozzá írtak és úgy éreztem van egy műfaj ami tényleg olyan embereket vonzz amilyen és vagyok, és ettől irtó jó kedvem lett. Késöbb mindeféle animét láttam és mindedjiket szerettem. Szóval kihúzott a szarból hogy világos legyek. Nem tudom érted-e mert kérdés után elég szúklátókörűnek tűnsz.
2013. aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélem tudod, hogy idiótának nevezed az animéket akkor azzal sok embert megsérthetsz.... mit szólnál hozzá ha neked is leszólnának valamait amit szeretsz!

Ez pont ugyan olyan... pl: szereted a horror filmeket, ez pont ugyan olyan csak én ezt szeretm, mindenki mást szeret... És én az animékben mindent szeretek, grafika, a történet, meeg úgy magát japánt, nagyon sokat lehet belőlük tanulni...

2013. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 KoNaN ***** válasza:
Mert motiváló. A bajtársiasság, hősiesség, szerencse, szerelem, dráma , tragédia, humor és horror alkotta kavalkád olyan fantázia világokat és érzelmeket mutat meg hogy akár több szász részen keresztül is végig követjük annak a karakternek a valóságát akivel leginkább azonosulunk.
2013. aug. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Még mielőtt kifejteném, csak egy kérdés. Hány animét láttál te már?!

*kifújja a levegőt, elölről kezd* Bocs, de ez kikínálkozik az emberből. Amint megláttam a kérdésed, egyből felment bennem a pumpa. Először is, mint ahogy azt mások is írták, ennyi erővel mit szeretsz te a filmekben, könyvekben, képregényekben, vagy akármelyik műfajt is kedveled. Mert ez teljesen olyan, mintha minden további nélkül egy kalap alá vennénk egy Pókember és egy Winx club képregényt. Nem hinném, hogy rengeteg embert találnánk, akiknek mindkettő tetszene. Pedig mindkettő csak egy képregény.

Ugyanezt mondanám az animék terén is, ismételve ezzel is az előttem szólókat. Mert ott is annyi téma van, annyiféle embert megcélozva. Rengeteg történet, amikben talán csak a megvalósítás hasonló. De ha picit alaposabban utánanéznél, ez sem lenne igaz. Szóval nagyrészt semmi közös, csak a bekategorizálásuk.

Ezek után azért válaszolni is kellene a kérdésedre, ha már így idepofátlankodtam, és kidühöngtem magam. Hogy én mit szeretek bennük? Egy idő után már az alapvető japán szinkront, hogy a történet teljesen kikapcsol. Hogy picit máshol lehetek, hiszen annyira magával ragad, hogy csak a rész végén eszmélek fel. Ezen felül egyes animék megnevettetnek, mások elgondolkoztatnak, a következők pedig megdobogtatják a szívem. Szóval, ez már csak ilyen.

2013. aug. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azt,hogy teljesen kikapcsol,nem gondolok másra. Rengeteg műfaj/téma közül lehet válogatni. Bármilyen témára gondolhatok,mert szinte teljesen biztos,hogy van olyan. Azt mondom én neked,hogy próbálkozz meg 1-2 animével,de mindenképp normál hozzáálással és tessék végig nézni! Ha meg nem tetszik,akkor sincs probléma csak kussba kell lenni és megérteni,hogy másnak tetszhet. Nagyon leminősíted magad az ilyen kérdésekkel! Legközelebb kérlek azért normálisan! Pl.:"Emberek mit szerettek az animékben?" Hidd el ugyan úgy megkaptad volna a válaszokat,de nem nézett volna senki egy idiótának...

18F

2013. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!