Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kivel látnátok együtt Narutot...

Kivel látnátok együtt Narutot legszívesebben?

Figyelt kérdés
Kivel és miért lenne a legjobb ha Naruto együtt lenne? Engem nagyon idegesít személy szerint, hogy nincs párja nem tudom ti hogy vagytok ezzel ezért kérem a véleményetek erről :) :D:D

2013. szept. 5. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha sakura és hinata között kell választani, akkor egyértelműen hinatat. Ő őszintén szereti narutot, mindent megtenne érte :) (még kifejthetném de nem akarok regényt írni :D)

Eléggé nyomi tanulság lenne, ha naruto sakurat választaná ezek után... de végül ha ez lenne, nem nagyon venném a szívemre, max megutálnám egy életre :D


te? :)

2013. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Nirata ***** válasza:
58%

Hinata!

Mert nyugodt személyiség, de nagyon bátor és erős.Szerintem nagyon illik Narutohoz...

(Sakuráról nem szeretnék véleményt alkottni, mert túl sok jót nem tudnék írni róla)

2013. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Narutó hinotával lenne jó. :)


Vagy iszaribi vagy mi volt.

2013. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hinata vagy Fuu, bár utóbbi nem lenne kivitelezhető
2013. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sasukéval
2013. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hinatával szerintem jobb lenne:)

Azt légyszi fejtse már meg valaki, hogy a 3. válaszoló kire gondolt:D:D:D Vagy Nem érdekes, légyszi írd már le, hogy néz ki!!:)

2013. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
szerintem rá gondol a harmadik :D [link] :D
2013. szept. 6. 22:36
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat!!:) Köszönöm, őt még nem ismertem:) Én csak addig néztem a Narutot, amíg volt Jetix, és amit azon leadtak:) Csak olyan furi volt, azt hittem, tényleg nem tudja a nevét, és valami hasonlót akart írni:)
2013. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hogy én? Engem igazából az idegesít nagyon, hogy a Sasukét senki sem érdekli és, hogy a Sakura meg ő között nincs semmi ettől a hajamat tépem :D:D Naruto pedig nálam kb. halott ügy én Sakurának is nagyon örülnék Hinatának azért annyira nem mert nekem a Hinata mint karakter nem tetszik :$ :D De az lenne a legjobb ha valami új karakter megjelenne és vele lenne valami :)
2013. szept. 6. 22:44
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
7/9 igen az.
2013. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!