Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mondta hogy előttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mondta hogy előttem volt együtt egy csajjal, de nem feküdtek le, csak ezt-azt csináltak egy buliban. Azóta ezen agyalok, és legszívesebben szét is tépném a csajt, csak ugye uralkodnom kell magamon. Vele hamar elment, velem nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem értem
2010. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ezt-azt, amitol hamarabb el is ment? De nem is ez a lenyeg, hanem h higgadj mar le! Megis mit tehet az a lany rola, hogy amikor meg nem is voltal a kepben, o csinalt ezt-azt a pasiddal, aki meg nem volt a pasid?! Mindenkinek van multja, szoval szalj vissza a foldre, semmi jogod valakit bantani, mert koze volt valamikor a pasidhoz
2010. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Tépd szét a csajt
2010. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom,hogy te mit képzelsz magadról.:)

Az én barátomnak is volt 1-2csaj aki előttem volt,de akkor nem én voltam vele,joga volt bárkivel lenni és akármit csinálni.Szóval higgadj le,most veled van aztán ennek örülj.S az,hogy vele hamar elment,mint veled erről se tehet szerencsétlen.Úgyhogy vagy gyakorolj vagy törődj bele.

2010. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Komplett hülye vagy, 1 mi közöd van ahhoz, hogy előtted kivel volt a barátod? Ez az ő dolga ha talált is annyira értelmesnek ,hogy elmondja neked a múltját akkor sem azért tette, hogy bosszút állj rajta.

2 Ha zavar akkor magadat hibaztasd, hogy miert adtal a baratodnak lehetoseget arra,hogy elotted massal is legyen miert nem jöttetek össze hamarabb.

2010. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajjj istenem....ezt a kuszaságot....XD
2010. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!