Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van e ilyen anime?

Van e ilyen anime?

Figyelt kérdés
ami romantikus és fantasy de ne olyat amiben a rész végfele fog kiderülni derülni hogy szerelmesek egymásba hanem kB az 5-10. résztől kB

2013. szept. 26. 07:10
 1/4 anonim válasza:

11 Eyes-(itt már az elején tudni lehet,de van benne egy kis csavar)

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!-(itt lehet,hogy a végén derül ki,de a történet kezdetén már rá lehet jönni,szerintem érdemes megnézned.;)

Dansai Bunri no Crime Edge-(szerintem ez sem az amire gondolsz,de igazából szerintem ha szereted a fantasyt és a romantikát akkor tetszeni fog)

Ghost Hunt-(imádom,de ebben nincs nagyon szerelem inkább csak utalások,meg egy kis romantikus vonal.ha az ilyen fajta is tetszik akkor írj mert ilyenből van még egy csomó.;D)

Hakushaku to Yousei

Hataraku Maou-sama!-(ebben sem jönnek össze,de féltékenység az van bőven:)

Hiiro no Kakera-(na itt megy az utalgatás,de csak a második évadban lesz már igazán uhh*-*.szoval szerintem nézd meg mind évadot!:))

Inu x Boku SS

Inuyasha

Kami-sama Hajimemashita

Katanagatari


huhh mint látod még az abc-ben csak a k betűnél tartok szoval ha érdekel mindenképp írj privát üzit.;DD

2013. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sankarea :)
2013. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hakuouki (3 évadja van)

hasonlít a hiiro no kakera-ra

2013. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ha új anime jön ami romantikus és fantasy üzenetbe írjátok :)
2013. szept. 28. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!