Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Another című anime nagyon...

Az Another című anime nagyon ilyesztő?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én szeretem az ijesztő animéket. Ez nem túl durva. Inkább csak úgy mondanám, igényes :)
2013. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ijesztő, inkább csak véres. de hogyha elkezded nézni nagyon figyelj oda különben összezavarodsz..
2013. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak izgalmas.
2013. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy jófajta izgalmas krimi
2013. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez tőled is függ, szerintem nem az de van aki szerint meg igen...
2013. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő. Hozzáteszem, hogy én még gyakorlatilag nem láttam ijesztő animét. Gusztustalan/elborzasztó van egy csomó, de ijesztő egy se. Pedig a japánok értenek ehhez, nagyon jó japán thrillerek vannak. De akkor anime miért nincs ilyen?
2013. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit sem ,de attól még jó.

Én néztem már horror animéket, de még egyik sem volt ijesztő.

2013. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha v.ki nagyon ijedős, akkor meg tud ijedni, de ez inkább nem az a tipikus csönd, aztán hirtelen v.mi beugrik a képbe, amitől összecsinálod magad, hanem az a kechupos stílus. Tehát RENGETEG vér folyik benne. Én speckó 12 v.ok, és nem volt az, hogy megnéztem, aztán nem bírtam aludni. De ezt az animét a legtöbben psziho horrornak mondják, de hidd el, szerintem ettől még csak káros hatások se fognak előjönni, tehát nem lesznek gyilkos hajlamaid tőle. Sőt, igazából ha nézed, akkor nem arra fogsz gondolni, hogy " Jaj, most mi fog történni? Valami ijesztő? " . Inkább majd csak gondolkodni fogsz rajta, és inkább a logikára mész. ( Én legalábbis így voltam vele )
2014. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!