Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét ajánlanátok?

Melyik animét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Épp tegnap értem be a One Piece-t és nem tudom, hogy mihez kezdjek hozzá.

A Naruto-t és a Naruto Shippuuden-t már láttam.

Amik eddig szóba jöttek:

(Örünék, ha végig olvasnátok, előre bocs, hogy ilyen hosszú lett)

Bleach (Ezt fillerek nélkül gondoltam, de mindenhol csak rosszat hallottam róla, ami el is vette a kedvem tőle.)

Fairy Tail (Elég jónak tűnik, csak félbe van hagyva)

Katekyo Hitman Reborn

Gintama (Ezt ahol láttam csak dicsérték, de azt hallottam kevés benne a Fight)

Hunter x Hunter(2011) (Ezt is mindenki csak dicséri, de a képek, videók alapján nem igazán jön be. Habár régen az OP-val is így voltam, most meg az 1-ik kedvencem lett.)

FMA

Dragon Ball Z (Jó lehet, de sajnos nem mai darab)


Nagyjából ennyi. Ha tudtok mást nyugodtan mondjatok.

Előre is köszönöm. Ha lehet, minél több választ kérnék.


Az olyan válaszoktól, hogy ez az anime ilyen sz@r, olyan sz@r ... kíméljetek.



2013. okt. 5. 08:48
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Nem baj,hogy a Dragon ball Z nem mostani.Attól még egy baromi jó anime :D
2013. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Aryl ***** válasza:
Én most járok a Fairy Tail 85. részénél, és nekem nagyon tetszik. Különösen jók a fightok, kevés benne a filler is. Az első két rész nem a legjobb, mert ott kezdődik minden, és az kicsit unalmasabb, de később minden kialakul, kb 6-10. résztől igencsak beindul, és maga a történet is aranyos. A karakterek is jók, szerintem élménydús, tele viccel. Van benne ez a folyton hajba kapnak style is. Ami nekem még tetszett, és komolyabb egy kicsit (nem pedig csak a szerelemről szól) az az Inuyasha, de néztem Dragon Ballt is, aranyos, csak télleg nem mai csirke. Nem feltétlen grafika alapján, inkább csak nincsenek benne mai poénok meg hasonlók. Nem olyan szabad a stílusa. Bleach-hez nincs elég energiám, első két részt néztem ugyan meg, ez alapján még nem tudom megítélni, talán ha lesz elég energiám hogy elkezdjem nézni akkor lehet.. Narutot csak foszlányokban láttam, a szereplőket nagyjából ismerem, de a történetet nem. Megint csak kedv kérdése. A többit nem ismerem, (amit írtál) Amelyeket meg még láttam, azok nem túl izgalmasak (nem tom a hivatalos fajtanevüket, de szerelemről szól, meg full filler részes animék)
2013. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
"Jó lehet,de sajnos nem mai darab". Most ez komoly :DDDDDDDD? Azért nem nézed, mert nem mai darab? :DDD Igaz, hogy a rajzolása/grafika nem a legjobb, de a legelső animék között volt,szóval nem lényeg,mert a története baromi jó, főleg a Z-nek, de szerintem a sima DB is aranyos:DDDDDD Amúgy Yu-Yu Hakusho , Inuyasha. Szerintem jó animék.
2013. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Balint0708 válasza:
a fairy tailt is kezdheted mert áprilisban folytatják :D
2013. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Sveacer ***** válasza:
Jaja
2013. dec. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)

Igazából mióta kiírtam azóta már megnéztem Bleach-et, a FMA Brotherhood-ot, most pedig a Gintama-t és az Attack on titan-t nézem.

A Fairy tail-ről én is hallottam, hogy folytatják, de azt majd nyáron kezem el. :)

Mégegyszer nagyon köszönöm és Boldog Újévet Kívánok mindenkinek!:)

2014. jan. 1. 11:22
 17/23 anonim ***** válasza:

A One piece szintet szerintem csak a FMA : Brotherhood és a Gintama érik el a felsoroltak közül. Igaz hogy az utóbbiban nincs sok harc, de szerintem tökéletesen ki van egyensúlyozva. Ráadásul garantálni tudom hogy vannak benne olyan harcok amik látványosabbak, mint bármelyik más animében.

Adj neki egy esélyt. :)

2014. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csak most látom hogy már elkezdted. :DD Bocsi! Egyébként mi a véleményed róla?
2014. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Fairy Tail-t ajánlom, elég hasonló mint a One Piece, és most vannak új részek.


a Hunter x Hunter is nagyon jó, szerintem sokkal komolyabb mint a többi.


a többit nem láttam még Bleach-t elkezdtem, de meguntam, bár a One-Piece-t is csak második nekikezdésre néztem végig és nem bántam meg.


Amúgy ha Fairy Tail tetszik és kell még valami, a Rave Master-t is ajánlom, ugyanaz a Mangaka irta.


remélem tudtam segiteni!

2014. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mióta kiírtam a kérdést már megnéztem a Bleachet, Fairy Tailt, Gintamat, HxH-t. Mindegyik nagyon tetszett. Most éppen a Beelzebub nevű animét nézem és csak ajánlani tudom :)

2014. aug. 14. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!