Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megható, szép animét ajánlanátok?

Megható, szép animét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jó zenével, szép történettel és látványvilággal, ami megérintett benneteket. Ilyenre lenne most szükségem. Minél magasröptűbb, valós világtól elrugaszkodottabb annál jobb.

Lehet egyrészes vagy TV sorozat is.


2013. jan. 28. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Heló!


Kettő jutott az eszembe, az egyik a kérdésed mindegyik részének, a másik az elejének megfelelő film.


A be nem teljesedett szerelemről szóló Másodpercenként 5 centimétert ajánlanám. A legcsodálatosabb anime, amit eddig láttam, elképesztő látvánnyal és komoly tartalommal. Pazar mű.


Továbbá a rendező másik munkáját is had ajánljam a figyelmedbe, a Voices of a Distant Star címre keresztelt sci-fi történetet, háborúval és szerelemmel.



Jó szórakozást!

2013. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi, az elsőt nemrég láttam, tényleg nagyon jó volt. A másodikat rögtön meg is keresem. :)


Jöhetnek még.

2013. jan. 28. 12:14
 3/18 anonim ***** válasza:

Angel Beats!

Steins;Gate

Ano Hana

Clannad

2013. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 cathilina ***** válasza:
Bartender, Shinigami no Ballad. Nem annyira magasröptű, mint inkább megható. Még a Wolf's Raint ajánlanám.
2013. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok. :D Nem is számítottam erre, nagyon jó érzés.

Ma egyhuzamban megnéztem az AnoHana-t, hát az egyik legjobb anime volt, amit életemben láttam.

2013. jan. 28. 21:35
 6/18 anonim ***** válasza:
Sword Art Online.
2013. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Gonosz szereplők jól játszanak benne. :)


Ragnarok the animation

Salyers

2013. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Salyers = Slayers
2013. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszike mindenkinek:)

A Voices of a Distant Star-t és az Angel Beats-t is megnéztem, az első nagyon feltöltött érzelmekkel és gondolatokkal az utóbbi meg az eddigi leghumorosabb volt amit láttam, többször majd lefordultam a székről.

A SAO-hoz már régebben volt szerencsém:)

2013. jan. 30. 20:32
 10/18 anonim ***** válasza:

A sao az egy hatalmas csalódás , semmi megható vagy szép nincs benne , az első részek után ahol lehetett perfectül lerombolták azt az animét.


Amiket ajánlok :


Aria The Animation

Aria The Natural

Aria The Origination

Chihayafuru

Mahou Shoujo Madoka Magica /bár inkább thriller , de együtt lehet érezni velük./

Hyouka

Gosick

Hanasaku Iroha

Natsume Yuujinchou

Usagi Dropp

Nodame Cantabile

Eve no Jikan

Higashi no Eden

Romeo no Aoi Sora

Beck

Nichijou

Haibane Renmei

2013. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!